مجله نشاط

محک تیم ملی والیبال با مسابقات لیگ ملت‌ها/ شاگردان آلکنو برای المپیک توکیو تجربه اندوزی می‌کنند

به گفته مجله آنلاین مرحله سوم بازی لیگ ملی والیبال از 7 ژوئن برگزار می شود ایتالیا در هفته اول این مسابقات نماینده ما دوازدهم ، 2 باخت و یک برد بود. جدول ارزیابی ارسال شده است.تیم ملی والیبال ایران در اولین دوره لیگ ملت های والیبال شرکت می کند ژاپن آنها سراغ این کار رفتند بازی باور کنید یا نکنید ، این مسابقه 3 بر صفر به سود رقبای آسیایی پایان یافت.ژاپن یک رقیب جدی برای ایران است المپیک بنابراین ، نتیجه برای این تیم است ادامه مطلب در پایان بسیار مهم بود که هواداران والیبال نتوانند نتیجه مورد نظر خود را کسب کنند.مسابقه دوم تیم ملی با روسیه کشور ما برای رئیس شما نیز ضرر بود ، اما یکی از نکات خوب این بازی این است که آرکنو ، مربی سرشناس تیم ملی کشورمان ، از بازیکنان جوان استفاده کرده و به آنها اعتماد کرد.این سالهاست که ادامه دارد جامعه والیبال ادامه یافت تیم ملی است.دانش آموزان Arkeno در آخرین بازی هفته اول رقابت با هلند آنها اعتراف کردند که این مسابقه با نتیجه 3 بر صفر به سود ایران به پایان رسید و در نتیجه ، دوستان والیبال به آینده امیدوار شدند.

نمایش عکاسی_ تعداد زیادی از اعداد به این دلیل است که به یک عدد معمولی اشاره می کند ، سپس اعداد را مانند ما بنویسید - یک عدد معمولی - من یک شماره را انتخاب کردم.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در گروه ورزشی خبرگزاری مجله آنلاین در جمع خبرنگاران در مورد نتایج تیم ملی در هفته اول مسابقات گفت. مسابقات تیمی طبق برنامه برگزار می شود. فقط در بازی اول اتفاقی برای سعید معروف افتاد که طبیعتاً تأثیر روانی روی تیم داشت. در واقع تیم شوکه شد اما کم کم تیم بازگشت. ما در برابر روسیه خوب بودیم و بازیکنان جوان در مقابل هلند کار بسیار خوبی انجام دادند. امیدوارم در هفته دوم بازی که از روز پنجشنبه آغاز می شود ، تیم در شرایط عادی در شرایط بهتری روبرو خواهد شد. کانادا و دیگر رقبا از بین رفته اند. از ابتدا هدف ما آماده سازی تیم ها به ویژه تیم های جوان برای حضور در المپیک بود. بنابراین تیم دیگری در المپیک حاضر می شود.

ناسل شاناجی ، کارشناس والیبال در مصاحبه با مجله آنلاین گفت: اگر در یک تورنمنت شرکت کنید و اهداف مشخصی داشته باشید ، طبیعتاً انتظارات شما براساس همین اهداف خواهد بود. قبل از شروع مسابقات ، هدف اتحادیه ملل از پیوستن به لیگ ملت ها آماده سازی برای المپیک است. در یک کنفرانس مطبوعاتی ، آرکنو از این مسابقات به عنوان فرصتی برای شناخت بیشتر تیم یاد کرد.در چنین شرایطی ، وقتی این اهداف تعیین می شود ، انتظارات مردم فقط نتیجه گرایی نیست.

وی با اشاره به باخت به ژاپن گفت: اگر می خواهید مروری داشته باشید ، به خصوص برای ژاپن ، ما تاکنون عملکرد خوبی نداشته ایم. در دیدار روسیه و هلند با توجه به زمینی که به جوانان داده شد ، شاهد یک اتفاق خوب با تیم ملی بودم. در هر صورت ، روزی این بازیکنان باید در یک تورنمنت ظریف امتحان دهند.

وی در پاسخ به این س ofال که آیا ما می توانیم از این طریق منتظر المپیک باشیم ، آقای شناجی؟ گفت: بازی اول نباید اینگونه باشد. باخت به ژاپن در المپیک می تواند تأثیر روانی منفی روی تیم بگذارد. مطمئناً در هفته های آینده بازی های ساده تری در دسترس شما قرار می گیرد. شما باید بدانید که در این بازی ها چه نوع بازی هایی را انجام خواهید داد. در هر صورت این تیم ها رقبای اصلی المپیک هستند. اولین هدف در المپیک ، فکر کردن در مرحله گروهی و کسب عنوان قهرمانی است.

اعداد رسم شده را مانند تصویر نوشتم-

مصطفی کالکان مربی والیبال نیز در مصاحبه با مجله آنلاین در مورد شکست ایران مقابل ژاپن و روسیه صحبت کرد. در مسابقه اول شرایط خوب نبود. با این حال ، بسیاری از بازیکنان به کرونا مشکوک شدند که این تأثیر روانی منفی روی تیم داشت. به طور کلی ، ما از مسابقه به مسابقه در حال پیشرفت بودیم ، اما امروز خوب نبود و شروع خوب نبود ، اما ژاپنی ها با سرویس قوی توانستند تیم ایران را شکست دهند. این دیدار آنقدر برای ژاپن ارزشمند بود که کاپیتان تیم در یک سخنرانی گفت که اطمینان دارد ایران را شکست داده است.

او افزود: الکنو مربی شناخته شده ای است اما هنوز تیم را کاملاً درک نمی کند. علاوه بر این ، تیم 100٪ آماده نیست. تیم برای آماده شدن و یافتن خود به زمان نیاز دارد. البته فراموش نکنید که هدف ما المپیک است. قطعاً برنده شدن در مسابقات بهتر است ، اما در ازای باختن نیز تجربه ای کسب می کنید.

این کارخانه همچنین گفت: تیم ملی را سرزنش نکنید. آنها بارها باعث افتخار ما شده اند. من به روسیه باختم ، اما چشم به موفقیت در آینده و بازی بعدی دارم. روسیه نایب قهرمان المپیک است و به نظر نمی رسد پیروزی در آن آسان باشد. همانطور که دیدیم روسیه با تیم اصلی آمد اما از یک بازیکن جوان بی تجربه استفاده کرد.

تیم های ملی ما کانادا ، ایتالیا ، بلغارستان ، آمریکا ، صربستان ، آلمان ، استرالیا ، برزیل ، اسلوونی ، فرانسه ، لهستان و آرژانتین رفتن. پنج

دکمه بازگشت به بالا