مجله هنری و فرهنگ

مدیرکل جشنواره‌ها و همکاری های بین‌الملل سازمان سینمایی تودیع و معارفه شد

به گزارش مجله آنلاین؛ در برنامه ای که امروز برگزار شد حسین انتظامی وی با تشکر از زحمات روح الله خمینی گفت: “بازخوردی که از فیلمسازان و فعالان عرصه بین المللی در این دوره دریافت کردیم باعث افتخار سازمان سینمایی بود.” ایران این مدت طولانی در چین بوده و به دلیل بیماری ویروس کرونا قلب به تأخیر افتاده است.با این حال ، به دلیل ظرفیت زیاد بازار چین این یک حرکت استراتژیک است سینمای ایران خوشبختانه به یک نتیجه رسیدیم.

91

مدیرعامل سازمان سینمایی گفت: تعریف و انتشار استانداردها یکی دیگر از همکاری های ارزشمند هیئت بین المللی فوتبال سازمان سینمایی بود.ما به دلیل توانایی پیش بینی خود به دنبال شفافیت هستیم

همه افراد مشق شب خود ، جشنواره ها و نمایش های بین المللی مورد حمایت ما و انتخاب های خود را می دانند.

وی با اشاره به فعالیت های انجام شده در زمینه جشنواره های ملی ، “در بحث تنظیم مجوزها و خدمات” گفت. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلام ادغام صورت گرفت ، اما چالش مربوط به کدام جشنواره است

شرایطی که تحت آن اجازه می دهیم و نحوه حمایت مالی نیز در شورای جشنواره نوشته شده است.

92

انتظامی گفت: “من از آقای رضایی خواستم تا مدیر دفتر همکاری های بین المللی جشنواره فیلم باشد. من مایلم که همچنان به جلب توجه و کار با روح تعاملی منحصر به سازمان های سینمایی ادامه دهم.”

روح الله حسینی همچنین در این کنفرانس گفت که افتخار نزدیک به هشت سال کار در سینما را داشته و همیشه کلاس عالی من بوده است. درس بخوانید و تحقیقات باز و واقع بینانه تری انجام دهید. چشم انداز و تمرکز تحقیقات دانشگاهی و علمی.

وی ادامه داد: این خوشبختی متعلق به همه ما دانشمندان نیست ، مگر کسانی که در زمینه عمل هستند. آژانس دولتی بیایید خدا را لمس کنیم قند من این کار را می کنم و خوشحالم که طی سال های آینده دوستانی را در سینما و سازمان های سینمایی پیدا کرده ام.تشکر ویژه از انتظامی برای اعتماد به من دو سال پیش و بعد از اتمام کار. مدرسه افراد جاه طلب به من این فرصت را داده اند تا در فیلم به کار خود پایان دهم و امروز با اطمینان از سازمان های سینمایی خداحافظی می کنم.

بابک رضایی در سخنان خود در ادامه اظهار داشت: “با کمک آقای حسینی در تلاشیم مجموعه ای را که توسط اهالی سینما و همکاران در سازمان فیلم مورد بررسی و تأیید قرار گرفته است حفظ کنیم و همان شرایط و اهداف را حفظ کنیم. با دفتر جشنواره. طراحی شده برای توسط یك همكار بین الملل ویرایش شده و مورد توجه قرار گیرد.

در این همایش ، ساعد رجبی فروتن ، رمضانعلی حیدری خلیلی ، محمد رحمتی ، نماینده سازمان ، علیرضا تابش ، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی ، رائد فریدزاده قائم مقام بین الملل بنیاد سخنرانی کرد.

93

محمد حمیدی مقدم گشتارس مدیرعامل مرکز فیلم مستند و آزمایشی ، لادین طاهلی ، مدیر کتابخانه ملی فیلم ایران ، و بهمن حبشی ، مدیر دفتر مدیر فیلمسازی. علی احمدی مدیر توسعه نقدی فن آوری فیلمبرداری ، جعفر انصاری فر ، مدیر تحقیقات فیلمبرداری و توسعه مهارت ها ، محمد علی دولتی ، مدیر حراست ، مسعود نجفی ، مدیر روابط عمومی سازمانی سینمایی و میراد شوکولکا مدیر روابط عمومی فارابی یکی از افرادی بود که در این جلسه شرکت می کرد

دکمه بازگشت به بالا