مجله هنری و فرهنگ

معرفی برگزیدگان بخش مناطق جشنواره تئاتر دانشگاهی

به گزارش رسانه های آنلاین ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و محمد هادی عسکری (مدیر پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و تحقیقات) در مراسم اختتامیه بخش منطقه ای بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی در ایران شرکت کردند. و فناوری) ، امیرحسین حریری (مدیر سالن مولوی) و جمعی از مدیران و کارکنان وزارت علوم برگزار شد.

این مراسم با ادای احترام به پیشکسوت تئاتر ، فوشان کاوانلو آغاز و بهترین ها را در زمینه های مختلف معرفی کرد.

در رده طراحی نورپردازی ، از علی کوزگر ، طراحی کننده نور نمایش “مکبث” در دانشگاه آزاد بوشار و محمدحسین کوراکایی ، که نورپردازی نمایش “سمت چپ پایین” را در دانشگاه دامگان طراحی کرده اند ، تقدیر شد. همچنین داوران این بخش آثاری را که شایسته تندیس جشنواره و دیپلم افتخار باشند در نظر نگرفتند.

در رده طراحی لباس ، از سارا شیرجی نهاد ، که لباس نمایش “لوپوس” را در دانشگاه آزاد سپیدان طراحی کرده ، تقدیر شد. مهسا رهسپار از دانشگاه بوچرفول آزاد نیز به دلیل طراحی لباس برای نمایش “مکبث” موفق به دریافت دیپلم افتخار و تندیس جشنواره شد. مهسا رهسپار و قاسم تنگسیرنژاد برای طراحی صحنه نمایش “مکبث” در دانشگاه بوچرفول آزاد از گروه هنر صحنه جوایز و جوایزی دریافت کردند.

معرفی برندگان بخش منطقه ای جشنواره تئاتر دانشگاه

هادی مهرابی و شقایق جمشیدی از دانشگاه دامغان نیز برای طراحی مرحله “چپ پایین” در این بخش موفق به دریافت دیپلم افتخار و تندیس جشنواره شدند. عرفان آیتی و محمدجواد سجادی از دانشگاه دامغان در نمایشنامه “توسط سگ زرد توسط برادر شغال” دیپلم افتخار و تندیس جشنواره و پول جایزه دریافت کردند و ابوالفضل فرهادی لوح تقدیر و جایزه را از آن دریافت کرد. بخش فیلمنامه نمایش “لوپوس” در دانشگاه آزاد سپیدان.

جوایز و تندیس های افتخاری جشنواره و همچنین جایزه بهترین کارگردان ، به هادی ملاوی در نمایش “چپ پایین” در دانشگاه دامگان و ابوالفضل فرهادی در نمایش “لوپوس” در دانشگاه آزاد سپیدان اعطا می شود. جوایز این بخش

فاطمه کاظمی با بازی “توسط سگ زرد برادران شغال” در دانشگاه دامگان لوح و جوایزی را از گروه بازیگری زنان دریافت کرد ، اما داوران به این تندیس جایزه ندادند.

داوران گروه بهترین بازیگر مرد ابراهیم آباسا لیزاده در نقش “Meme Family Ilnes” و ابوالفضور صفابی در فیلم “سگ زرد برادر شغال” ساخته امین مباهدی پور هستند. از شما برای انجام این کار متشکرم. گروه بازیگران “لوپوس” در دانشگاه های ناوی اکرم و دانشگاه آزاد سپیدان تبریز نشانه تقدیر و پول جایزه جشنواره را به نمایش گذاشتند.

معرفی برندگان بخش منطقه ای جشنواره تئاتر دانشگاه

عرفان آیتی همچنین در نمایشنامه “توسط سگ زرد برادر شغال” دیپلم افتخار ، تندیس جشنواره و جایزه از دانشگاه دامگان دریافت کرد.

داوران دو نمایشنامه “توسط سگ زرد برادر شغال” و “چپ پایین” را از دانشگاه دامغان انتخاب کردند و قسمت های اصلی جشنواره را معرفی کردند.

بازی در بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران (جایزه فرهاد ناظرزاده کرمانی) در زمینه های صحنه ، منطقه ، تجربه اجرا و تحقیق ، با حمایت اداره امور اجتماعی و فرهنگی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، تحت به سرپرستی سید مجتبی جدی. نویسندگی (جایزه اکبر رادی) ، ترجمه (جایزه محمدرضا خاکی) ، بین المللی ، استاد ، جشنواره جشنواره ، رادیو تئاتر ، ماکت ، عکاسی ، پوستر ، کارگاه ، سخنرانی.

۵۷۵۷

دکمه بازگشت به بالا