مجله نشاط

مقابل ایران ترسو بازی کردیم

گزارش شده شفاف، تیم ملی فوتبال ایران در یکی از حساس ترین بازی های مقدماتی جام جهانی 2022 آسیا به مصاف عراق رفت.

ایران انتقام شکست خارج از خانه مقابل عراق را گرفت و با تک گل سردار آزمون پیروز شد و به عنوان تیم اول به مرحله بعد صعود کرد.

بغداد الیوم: ما با ترسوئی مقابل ایران بازی کردیم

پیروزی ایران بر عراق در رسانه های عراقی بازتاب یافت.

خبرگزاری عراق

“عراق علی رغم باخت مقابل ایران به مرحله بعد راه یافت.”

آژانس خبری عراق اینا نوشت که تیم ملی فوتبال در پاسخ به شکست تیم ملی فوتبال این کشور مقابل ایران در یک دیدار مهم مقابل ایران یک گل از دست داد. این مسابقه در ورزشگاه علیبین حمد در ایران برگزار شد. بحرین تنها گل بازی توسط سردار آزمون در دقیقه 35 به ثمر رسید. در نتیجه ایران با 18 امتیاز و عراق با 17 امتیاز به دور بعد صعود کردند.

امروز بغداد

“با وجود باخت به ایران ، تیم ملی صعود کرد.”

این سایت عراقی می نویسد: تیم ملی فوتبال ایران توانست در دیدار برابر عراق با یک گل پیروز شود. بازیکنان عراقی در این بازی با ترس و اضطراب بالایی بازی کردند و بیشتر در زمین خود دفاع کردند. تنها گل ایران توسط دفاع عراق به اشتباه به ثمر رسید و سردار آزمون برای ایران گلزنی کرد. با وجود باخت ، عراق توانست به عنوان تیم دوم به مرحله بعد راه یابد.

سایت گلدان آتش نشانی عربستان

“عراق علیه ایران می رود”

این سایت عربی می نویسد: تیم ملی فوتبال ایران توانست با تک گل سردار آزمون عراق را شکست دهد و به عنوان تیم اول به مرحله بعد راه یابد. در نیمه اول عراق ضعیف به نظر می رسید و مراقب ضد حمله بود و به دفاع نیز توجه داشت تا ایران بتواند توپ را راحت تر کنترل کند. مدافعان عراقی اشتباه اشتباهی مرتکب شدند و سردار آزمون به راحتی با یک بازو گل پیروزی ایران را مقابل دروازه به ثمر رساند.

این گزارش می افزاید: “این هدف ایرانی به عراق این امکان را داده تا از قفل های دفاعی خارج شود و از طریق مهند علی ، صفا هادی و احمد ابراهیم حملات خود را آغاز کند.” عراق در نیمه دوم تدافعی بود و ایران توانست سلطه خود را حفظ کند. تغییر در کاتانک خوب پیش نرفت و این ایران بود که تا پایان تیم برتر میدان بود و مقام نخست را کسب کرد.

NRT

“عراق برخلاف شکست برخاست”

این کانال خبری می نویسد: تیم ملی فوتبال عراق در دیدار برابر ایران یک گل از دست داد. تنها گل بازی توسط سردار آزمون به ثمر رسید. عراق علیرغم باخت ، به عنوان تیم دوم به دور بعد صعود کرد.

ورزشگاه دوحه

ایران درجه یک صعود کرد

روزنامه قطر در واکنش به پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق نوشت: ایران با یک گل توانست در یک دیدار مهم برابر عراق پیروز شود. ایران در این بازی پیروز شد و به مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی صعود کرد.

دکمه بازگشت به بالا