مجله رویداد

میرلوحی: تعیین اولویت‌های شورای شهر پنجم از سوی مردم انجام شد

اعضای شورای شهر تهران به طور جدی در لیست جمهوری خواهان مبارزات انتخاباتی کردند و زنان را به رأی دادن فرا خواندند.

به گزارش مجله آنلاین در تعدادی از جلسات انتخابات کاندیداهای ریاست جمهوری در منطقه جاهون ، محمود میلوی گفت: فعالیت ها ، با مسئولیت پذیری ، صداقت و مدیریت متناسب با نیازهای امروز و فردای شهرها. به همین ترتیب ، وقتی مردم می بینند که پروژه در این زمان تعطیل نیست ، ایستگاه مترو به سرعت ساخته شد و چند سال بعد یک اتوبوس جدید در آن بود خط

“وقتی نتوانستیم از چین یا سوئیس واگن های باری بخریم ، سعی کردیم یک راه آهن ملی بسازیم ، اما به این هدف رسیدیم و امروز یک راه آهن ملی داریم.” برنامه ریزی محلی و بودجه کافی در نظر گرفته شد. بیشتر پروژه های شهید رستگار ، شهید بروجردی را به اتمام رساند و پروژه ها را متوقف کرد.

میرلوحی با اشاره به عفت و پایبندی به انضباط مالی از ویژگی های شورای شهر پنجم اظهار داشت: اولویت شورای شهر پنجم توسط مردم تعیین شد. طبق قانون اعضای شورای شهر ماهی دو بار جلسه دارند اما اعضای شورای شهر تهران تمام وقت برای شهر تهران و مردم آن کار می کردند.

یکی از اعضای شورای شهر تهران گفت الهام فخاری تلاش زیادی برای گلخانه انجام داده است ، “در نتیجه این تلاش ها ، زندگی هیچ کس توسط زمستان سرد به خطر نیفتاد.” در واشنگتن ، مشکل تاج در آسایشگاه آغاز شد ، اما در تهران مشکلی برای گلخانه وجود نداشت و شیوع آن وجود نداشت.

فعالان سیاسی اصلاح طلب به مردم تهران گفتند: “اگر نمی خواهید باغ ها را تخریب کنید ، اموال مردم را به شهر بازگردانید و آن را برای مردم بگذارید ، اگر نمی خواهید املاک نجومی را از بین ببرید ، شهر فروخته نمی شود ، به لیست جمهوری رأی دهید.

وی همچنین از زنان خواست که این کارزار را جدی بگیرند و گفت: “لیست جمهوریخواهان تنها لیست زنان و مردان جوان با این تعداد عقاید پاکدامنی است.” خدا خوشبخت است ، مردم به این افرادی که قصد دارند صادقانه خدمت کنند رای می دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا