مجله رویداد

هشدار پلیس فتا نسبت به کلاهبرداری تحت پوشش «ستاد انتخاباتی»

یک نماینده اجتماعی پلیس FATA ناجا به هموطنان خود در مورد کلاهبرداری برخی از شکنجه ها با نام و اعتبار “نامزدهای ریاست جمهوری و کارزار آنها” هشدار داد.

به گزارش مجله آنلاین ، سرهنگ رامین پاشایی افزود:: Profitia حساب های مجازی در پیام رسان WhatsApp ایجاد می کند و از نام های مختلف نامزدهای ریاست جمهوری و تعیین تکالیف به روسای جمهور یا اعضای ستاد انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری برای ایجاد تماس های مجازی و آنلاین با کاربران استفاده می کند.

وی در مورد این شگردهای جنایی ، “کلاهبرداران را با بردن اطلاعات کارت بانکی فرد فریب خورده ،” برنده شدن در قرعه کشی طرفداران مبارزات انتخاباتی و برداشت از حساب آنها “خواند.

پاشایی گفت: “طبق این مشاهدات پلیس و گزارش های عمومی متعدد ، این افراد از ترفندهای مختلفی برای به دست آوردن مشخصات خانواده و شماره حساب قربانیان و کسب اعتبار استفاده کردند.” مشخص شده است که ممکن است کد مجوز دریافت کنند. آنها همچنین از بانک برای خالی کردن حساب آنها.

نماینده اجتماعی پلیس فتا ناجا از شناسایی و دستگیری یكی از متهمان شناسایی شده در این زمینه خبر داد و گفت: در این منطقه مراحل قانونی برای این مجرمان تشکیل شده است و وی مردم را به فریب و فریب فراخواند. حساب بانکی آنها شکایتی را به دادگستری ارائه می دهد و برای پیگیری شکایت به پلیس FATA مراجعه می کند.

وی به عموم مردم توصیه کرد: گول چنین ترفندهایی را نخورید ، دسترسی به غریبه ها را با تنظیمات امنیتی پیام رسان و تلفن همراه محدود کنید و با کاندیدای ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر تماس بگیرید. همیشه توجه داشته باشید که این کار را نمی کنید. کاربران دوست دارند این.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس FATA Pashaei ، وی گفت:

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا