مجله رویداد

پلیس به فعالیت کانال داروهای قلابی کرونا پایان داد

رئیس پلیس فتوای تهران بزرگ از دستگیری فردی که برای تبلیغ فروش داروهای بیماری کرونا غیرقانونی و تقلبی کانال تلگرامی ایجاد کرده است ، خبر داد.

به گزارش مجله آنلاین ، سرهنگ داوود معظمی گودرزی در این باره گفت: پس از مشورت با پزشک در مورد داروهایی که استفاده می شود ، فساد و منسوخ بودن داروها مشخص شد ، بنابراین تصمیم گرفتم از این شخص شکایت کنم تا علایق وی زندگی دیگران را به خطر نیندازد.

وی ادامه داد: به گفته شاکیان ، این فروشندگان مواد مخدر ادعا می کردند که واردکننده دارو هستند و در ازای آن مبلغ قابل توجهی پول دریافت می کنند. “در این راستا پرداختن به این موضوع بخصوص FATA است. این در دستور کار افسر پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: “افسران پلیس FATA از ابزارهای علمی و فنی برای شناسایی این فرد در فضای مجازی ، به دست آوردن هویت متهم و سیر مراحل قضایی استفاده می كنند.” وی سرانجام خود را مخفی كرد. “در یكی از مناطق غربی تهران ، او را به کلانتری منتقل کردند.

موسمی گودرجی با بیان اینکه بیش از 300 داروی غیرقابل استفاده در رابطه با تاج از مخفیگاه متهم توقیف شده است ، گفت: برای فروش داروهای پوسیده.

به گفته وی ، کانال تلگرامی متهم مسدود شد ، پرونده ای برای این شخص تشکیل شد و وی برای ادامه تحقیقات به دادسرا فرستاده شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا