مجله نشاط

کشتی گیران ناشنوای اعزامی به ترکیه واکسن کرونا زدند

رئیس انجمن کشتی ناشنوایان شرایط رقابت کشتی گیران ناشنوا در مسابقات جهانی را ارزیابی کرد و گفت: “ما در مسابقات جهانی ترکیه تلاش می کنیم در کشتی آزاد و فرنگی بهترین نتایج را کسب کنیم.”

علیرضا رضایی در مصاحبه با مجله آنلاین گفت: فدراسیون جهانی ناشنوایان از 11 تا 18 ژوئیه در استانبول ترکیه برگزار می شود. یک تیم کشتی متشکل از 16 کشتی گیر (10 در رده سنی بزرگسالان و 6 در رده جوانان) برای شرکت در این مسابقات به استانبول می روند ، جایی که رقابت های غربی تا 6 ژوئیه ادامه دارد.

وی اظهار داشت: مسابقات جهانی کشتی آزاد ناشنوایان در تاریخ 6 ژوئیه در استانبول آغاز می شود و تا زمان عزیمت کشتی گیران به ترکیه در تاریخ 9 ژوئیه و شرکت در این مسابقات در تاریخ 5 ژوئیه ادامه دارد.

رئیس انجمن کشتی کم شنوایی همچنین در مورد تزریق واکسن کرونا به کشتی گیران و کادر فنی اعزامی به این کنوانسیون ها خاطرنشان کرد: روز گذشته (چهارشنبه) هنگامی که اولین دوز واکسن کرونا برای کشتی گیران و ترکیه بود. به هفت تیرانداز ، اولین دوز را دریافت کردند و پس از بازگشت تیم رایگان فرانسوی از ترکیه ، مرحله دوم واکسن کرونا به اعزام کنندگان اعطا شد.

رضایی در پایان در پاسخ به این سوال که چگونه شرایط کشتی گیران در مسابقات جهانی ترکیه را ارزیابی کنیم ، افزود: امیدوارم در ترکیه نتایج خوبی کسب کنید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا