مجله جامعه

آزادی ۱۵۷ تن از مددجویان ندامتگاه تهران بزرگ از زندان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، احمد علی فیر و زجاییمعاون دادستان زندان تهران به عنوان ناظر برنامه قاضی دادستانی تهران و برنامه شاهد دادستان در زندان تهران بزرگ اعلام شد. این برنامه ، به دستور دادستان تهران ، عید قربان و آن را در تعطیلات و مناسبت های آینده دنبال خواهد کرد.

معاون دادستان زندان تهران افزود: “در نتیجه این برنامه ، طبق قاضی زندان ، ماده 14 دستورالعمل سازماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری ، که در آن 126 مشتری مشمول استفاده از آژانس ارفاقی می شوند. زندانها و ایمنی. همانطور که در ماده 200 از اقدامات ، اعتراف شد که او تحصیل کرده و به خانواده اش برگشته است.

مطابق با فیر و زجایی اعطای مرخصی منجر به آزادی ، آزادی تحت سیستم الکترونیکی ، آزادی مشروط و عفو و مجازات در مورد مشتری در صورت دستیابی به اصلاح و رفتار خوب پس از تحمل یک دوره حبس ، یکی از این موارد است. نهادهای قانونی

فیر و زجایی او اضافه کرد: حضور مستمر قضات و دادستان ها در زندان ها و توانایی آژانس ارفاقی در رسیدگی به موضوعات و موضوعات ارباب رجوع در جلسات متعددی با قضات و سرپرستان در 32 منطقه تهران برگزار شده است. این یکی از اولویت های مورد تأکید دادستان محترم تهران است. .

معاون دادستان زندان تهران گفت: “در این برنامه ، در نتیجه جلسات رو در رو بین من و گروهی از قضات ، نظارت قاضی با موکلان و گفتگوهای اعضای شورای حل اختلاف. در شعبه زندان بزرگ تهران ، 31 زندانی دستگیر شد. “مالی که قادر به پرداخت هزینه نبود ، با کمک اهدا کننده و بخشش سوicion ظن آزاد شد.

فیر و زجایی وی با تشکر از همکاری خیران و نیکوکاران که زمینه اجتماعی شدن مجدد 31 مشتری را در رفتار نوع دوستانه و خشنودانه الهی فراهم کردند ، گفت:وام گیرندگان محکوم نشده که مجبور به پرداخت تمام امتناع از اموال شدند بگیر شد.

براساس این گزارش ، پیگیری سیاست آزادی و ادامه حضور معاون دادستان ها و قضات و دادستان های مسئول زندان ها در داخل زندان ها از اولویت های مهم برنامه عملیاتی است. ۱۴۰۰ در دستور کار معاون دبیر زندان ، دادستان عمومی و انقلاب تهران به طور جدی پیگیری می شود.

دکمه بازگشت به بالا