مجله هنری و فرهنگ

آسیب‌شناسی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم

در دوازدهمین نشست معاون هیئت قرآن و اطلس ، اولین نمایشگاه فرضی و آسیب شناسی قرآن 1400 مقدس گزارش شد.

به گزارش مجله آنلاین ، به نقل از سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اولین نمایشگاه مجازی فیکوهی زاده در دوازدهمین جلسه هیئت مدیره وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مدیران و مدیران اجرایی برگزار شد. وی با ارائه گزارشی مختصر از برنامه های خود برای میزبانی اولین نمایشگاه مجازی قرآن کریم ، اظهار داشت:

برای میزبانی از این نمایشگاه ، ما یک طرح تحقیق مفصل را تهیه کرده ایم ، از تجربیات همه کسانی که طی چند سال گذشته در نمایشگاه بین المللی قرآن مقدس فعالیت داشته اند ، استفاده کرده و تخصص بسیاری در زمینه برگزاری این رویداد مهم کسب کرده ایم. در هر دو بخش فروشگاه و محتوا برگزار می شود. ..

دکتر فیخی زاده گفت: “برگزاری اولین نمایشگاه مجازی قرآن کریم در کشور یکی از اقدامات ماندگار به نمایندگی از قرآن و اطلس است و برگزاری آن برای چند سال آینده قرآن کریم است” امیدوارم بتواند برگزار شود.

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: “آسیب شناسی اولین نمایشگاه مجازی سنت قرآن باید به یک تجربه سازنده منجر شود و پیش بینی ما این است که این رفتار تا چند سال آینده ادامه خواهد داشت.”

در پایان معاون فرهنگی و اسلامی و اطلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدیران نمایشگاه یادآور شد: هزینه این نمایشگاه باید در یک رده مشخص اعلام و روشن شود. همچنین گزارش خود را منتشر کنید و اولین نمایشگاه مجازی سنت قرآن را امتحان کنید تا اسنادی از این تجربیات را جمع آوری کرده و در اختیار علاقه مندان قرار دهید. این اولین قدم بود. خدا با میل و رغبت با یک برنامه آسیب شناسی منظم برای دوره بعدی بنیادی م foundationثر ایجاد می کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا