مجله نشاط

ابراهیم‌زاده: آرامش باعث موفقیت تیم ملی می‌شود/ اسکوچیچ نشان داد می‌تواند تیم را هماهنگ کند

“پیشکسوت فوتبال ایران نشان داده است که دراگان اسکوتیچ به خوبی توانسته تیم خود را هماهنگ کند و شناخت خوبی از بازیکنان دارد.”

منصور ابراهیم زاده در مصاحبه با مجله آنلاین ، در مورد قرعه کشی مرحله دوم مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: اول از همه صعود تیم ملی به دور دوم را تبریک می گویم. من می خواهم در جام جهانی شرکت کنم اما هر تیمی در گروه که می خواهد در جام جهانی شرکت کند باید در هر مرحله بهترین تلاش خود را انجام دهد. به خصوص به این دلیل که ایران در تجربه قبلی مسابقه خود در جام جهانی نشان داده است که می تواند از گروه خارج شود.

او ادامه داد. “وقتی به آن فکر می کنیم و اعتقاد داریم تیم ما در جای مناسبی قرار دارد ، برای ما مهم نیست که به کدام گروه تعلق داریم ، اما وقتی می خواهیم تیم حریفان خود را بررسی کنیم ، من همیشه فوتبال خیلی خوبی مقابل کره. در آخرین بازی من همیشه از این تیم بهتر بودم. تیم های دیگر همیشه به ما مراجعه می کردند و از نظر جسمی و روحی خاصی داشتند و ما را آزرده خاطر می کنند تا بتوانند موفق شوند.

یک پیشکسوت فوتبال ایران گفت: “تیم عربی می خواهد ما را در یک فشار عصبی قرار دهد ، اما خوشبختانه بازیکنان منامه به این مسائل توجه نمی کنند و با آرامش کار می کنند. من نشان دادم که آنجا هستم.” بازیکنان باتجربه و لژیونلا باتجربه هم هستند. ما بسیار قدرتمند هستیم و نباید نگران این تیم ها باشیم ، اما نباید اشتباه کنیم و تمام توجه را به وظایف تیم داشته باشیم. البته می توانید کوهنوردی کنید.

وی در مورد نحوه آماده سازی برای تیم ملی گفت: “باید دو روش برای آماده سازی بازیکنان وجود داشته باشد.” لیگ ایران دارای بخشی از بازیکنان است و شما باید برنامه ویژه ای برای آنها تنظیم کنید. آنها این را خودشان می دانند چون مسابقه لیگ ما در 8 اوت به پایان می رسد و بازیکنان از نظر بدنی در آن مرحله آماده هستند. یک ماه زمان برای تنظیم ورزشکاران وجود دارد و شما باید روی تناسب اندام کار کنید. در این دوره به چند بازی دوستانه نیاز است تا این سازگاری تقویت شود.

ابراهیم زاده حفظ دراگان اسکوچیچ را به شرح زیر توصیف می کند: “او نشان داده که می تواند خیلی خوب تیم را هماهنگ کند و همیشه در ایران است.” او بازیکنان را به خوبی می شناسد و کریم باقری و وحید هاشمیان از نظر تأثیر روانی با او همکاری می کنند. من خیلی به تیم ملی کمک می کنم. اسکوچیچ می داند و در این مرحله کسی باید بالای سر بازیکن باشد تا آنها را به خوبی درک کند و ارتباطات خوبی بین آنها برقرار کند. خوشبختانه اسکوچیچ در مسیر خود قرار دارد و وظیفه ما این است که به تیم ملی انرژی مثبتی برای ادامه رقابت بدهیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا