مجله رویداد

اجرای خریدسربازی و جریمه ریالی غایبان دوباره تکرار می‌شود؟

به دنبال انتشار یک مقاله خبری به نقل از یکی از مدیران ارشد تأمین اجتماعی در مورد خرید خدمت سربازی ، مدیر منابع انسانی ستاد ارتش تأکید کرد که اخبار نظامی توسط ناجا منتشر شده است. سازمان های کارمندان دولت و کارکنان ارتش اعلام کردند: غایبان برای خدمت سربازی یا جریمه واقعی در دستور کار نیستند.

به گزارش مجله آنلاین اخیراً اخباری در مورد خرید خدمت سربازی با استناد به یکی از مدیران ارشد سیستم تأمین اجتماعی که شرایط خرید خدمت سربازی و حتی مبلغ مرتبط با آن را اعلام کرد ، منتشر شد. مشکلی که از نظر پرسنل غیرنظامی عجیب به نظر می رسد.

با این حال ، این خبر به عنوان یک خبر خوب برای سربازان در بسیاری از رسانه ها ، از جمله صداوسیما ، منتشر شد و به عنوان یک طرح خرید احتمالی خدمت سربازی ، مشکوک شد. این موضوع توسط بسیاری از مخاطبان مجله آنلاین نیز مورد سال قرار گرفته است و به نظر می رسد به دلیل ارائه نادرست و سازماندهی اخبار ، روش محاسبه خدمت سربازی “سابقه بیمه” تحت عنوان “خرید ارتش” اعلام شده است. سرویس”.

این خبر جدید باعث خرید مجدد خدمات نظامی از امیر غلامرضا رحیمی پور ، رئیس گروه سرمایه انسانی ستاد نظامی لطفا با ما تماس بگیرید.

وی در گفت وگو با مجله آنلاین ، درباره اخبار منتشر شده گفت: “طبق قوانین دیرینه ، مدت خدمت سربازی یکی از سالهای سابقه بیمه و بیمه بازنشستگی در نظر گرفته شده است ، بنابراین متقاضیان باید پرداخت کنند. کسورات و هزینه ها.” این به بیمه گر است. بیمه دو ساله با قیمت موجود است روز و تاریخ شما باید شامل این دو سال باشد.

وی ادامه داد: این موضوع مربوط به شرکت های بیمه است و هیچ ارتباطی با موضوع خرید خدمت سربازی ندارد که متأسفانه در برخی اخبار نیز اعلام شد. همانطور که بارها گفته شد ، کارکنان ارتش با خرید برنامه های سربازی و جریمه های نظامی مخالفت می کنند و چنین طرح هایی دیگر عملی نمی شوند.

رحیمی پور خرید خدمت سربازی را ناعادلانه می داند و اجرای چنین طرحی اثرات سو ad و پیامدهای زیادی بر جامعه دارد و کارکنان ارتش تصمیم به اجرای آن نگرفته اند.

رئیس ستاد ارتش با تأکید بر اینکه منابع رسمی اعلامیه های خبری در سازمان های کارکنان دولت و کارکنان ارتش در عرصه نظامی است ، گفت: نظر شخصی فردی که هیچ تضمینی در مورد عنوان ، اجرا و اعتبار قانونی طرح ندارد ، به آن توجه نمی کند و به امید اجرای آن در غیبت ارتش وارد نمی شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا