مجله رویداد

از ایجاد اردوگاه مرزی در سه استان شرقی تا چرایی عدم تشکیل جلسات شورای عالی هلال احمر

دبیر اجرایی جمعیت هلال ماه درباره عدم برگزاری جلسه شورای عالی ، برنامه های سوگند آب و اقدامات هلال احمر در سیستان و بالچستر توضیح داد.

به گزارش مجله آنلایندر یک کنفرانس مطبوعاتی که صبح امروز در ساختمان صلح جمعیت هلال احمر برگزار شد ، محمد حسن کوسی مقدم دلیل عدم برگزاری جلسه شورای عالی جمعیت هلال احمر را توضیح داد. این یک حسابداری عمومی خواهد بود. جنبه حاکمیتی نیز وجود دارد که متشکل از یک مجمع عمومی و یک شورای عالی است.

“یکی از نکات قابل توجه در هلال احمر اجرای کامل قانون است. در یک ماده بودجه ، مشکلی در قانون شورای عالی هلال احمر وجود دارد. عضویت فردی.” در این رابطه ، تصمیم گیری استاندارد نظر دیوان محاسبات است و در سال 1998 ، اگر شخصی سمت جمعیت هلال احمر را در اختیار داشت ، می تواند به عضویت هیئت مدیره درآید ، تأکید شد که سمت ها نباید در جای دیگری قرار گیرند. ، در انتخابات 1999 بحث شد. همچنین اعلام کرد ورود کارفرمایان به انتخابات را با در نظر گرفتن شرایط عمومی ممنوع خواهد کرد.

قوسیان در ادامه گفت: “اما پس از این گردش بود كه هیأت بازپرسی دادسرای ممیزی اعلام كرد افراد استخدام شده از حد مجاز نیستند و هیچ اعتراضی برای شركت در انتخابات ندارند. من سندی در این باره دارم.” در همین راستا افراد مختلفی در انتخابات شرکت کردند اما متأسفانه این انتخابات بود که هیئت حسابرسی نامه دیگری نوشت و تأکید کرد که سایر مدیران اجازه حضور در هیئت مدیره را ندارند و بعداً انجام شد. ما که تابع قانون هستیم گفتیم که این مدیران باید برکنار شوند اما متأسفانه در این زمینه مقاومت شد و برخی حاضر به استعفا نشدند. در بعضی از ایالت ها ، دادگاه های حسابداری در برخی ایالت ها نامه ای برای ما ارسال کرده اند که اگر شما این مصوبه را اجرا نکنید ، حذف محسوب می شود.

دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: “به زودی بسیاری از نمایندگان مجلس و برخی از مدیران در وزارت بهداشت استعفا دادند ، اما بیشتر این افراد اعضای وزارت کشور هستند.” برخی از مردم استعفا ندادند و موضوع را به دادگاه تحت تحقیق رساندند و معتقد بودند كه دادگاه حسابداری اشتباه است. در نتیجه امکان برگزاری جلسات شورای عالی جمعیت هلال احمر از بین می رود و برگزاری این جلسات تا زمان صدور رای دادگاه امکان پذیر نیست.

1.5 میلیون دوز واکسن کرونا را به سیستان و بلوچستان ارسال کنید

وی در مورد وضعیت سیستان و بلوچستان پس از شیوع کرونا گفت: “من شخصاً به این ایالت سفر کردم و در این سفر پایگاه ضد کرونا در این ایالت ایجاد کردم. 20 مرکز در این پایگاه عملیاتی وجود دارد. با مشارکت م organizationsسسات خیریه و اجتماعی ، هر روز متفاوت است. محصولات بهداشتی به هدف از این اردوگاه پیشگیری از بیماری عروق بیماری کرونا قلب و شناسایی سریع و ارائه خدمات پزشکی مطلوب در صورت بروز بیماری عفونی است.

کوسیان گفت: 1.5 میلیون دوز واکسن کرونا به سیستان و بلوچستان ارسال شده است. “اقدامات ما در این ایالت هنوز ادامه دارد.” یکی از موارد مهم 500 کپسول اکسیژن است که در یک مرحله به ایالت ارسال کردیم و در چهار بیمارستان توزیع شد. من این کار را کردم.

به گفته دبیرکل جمعیت هلال احمر ، بیش از یک میلیون ماسک سه لایه در سیستان و بالچستر توزیع می شود و بسته های بهداشتی روزانه بین ساکنان توزیع می شود.

دبیرکل جمعیت هلال احمر همچنین درباره اجرای پروژه نذر آب 4 اظهار داشت: اجرای مرحله چهارم پروژه WaterVows با اوضاع سیستان و بلوچستان همراه بود. البته پروژه نذر آب فقط مختص سیستان و بلوچستان نبود و علاوه بر این ایالت در سه ایالت خراسان جنوبی ، هرمزگان و کرمان نیز انجام شد.

قوسیان گفت: این پروژه در هر چهار ایالت دارای دو ایالت پشتیبانی است و جمعیت جمعیت هلال احمر در این ایالت از زیرساخت های اجرای پروژه نذر آب حمایت و تأمین می كنند.وی افزود كه این كار ضروری است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پروژه تعهد آب ، “ما زیرساخت هایی را برای استفاده از آب آشامیدنی سالم ایجاد کرده ایم. هدف اصلی این پروژه توزیع آب به ساکنان مناطق تحت فشار آب و بهبود سلامت آنها بود.” البته اقدامات دیگری نیز با کمک خیرین در حاشیه این پروژه انجام شد از جمله سلامت ساکنان این مناطق. همچنین در یکی از روستاهایی که روز گذشته فیلم پخش شد ، با کمک خیرین چندین کولر آبی خریداری کردیم و آنها را برای ساکنان توزیع کردیم تا علاوه بر تأمین آب ، از گرم شدن هوا نیز جلوگیری شود. ..

اردوگاه های مرزی در 3 ایالت شرقی ایجاد شده است

قوسیان در مورد بازداشت پناهجویان افغان گفت: “ما امیدواریم که اردوگاه های پناهجویان افغان در نقطه صفر مرزی با سه ایالت شرقی به زودی فعال شوند و این روند با کمک سازمان های بین المللی انجام شود.” ..

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا