نماد سایت مجله آنلاین

استقرار پلیس در ورودی تمام شهرهای قرمز و نارنجی/لغو مجوز تردد فرمانداری ها در سراسرکشور

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اجرای مقررات راهنمایی و رانندگی در 335 شهر قرمز و نارنجی کشور و تشدید مقررات راهنمایی و رانندگی در دو ایالت تهران و آلبولتز را اعلام و جزئیات داد.

به گزارش مجله آنلاین ، سردار سید کمال هادیانفر در مورد تصمیم تشدید محدودیت های ترافیکی در شهرهایی که دارای وضعیت قرمز و نارنجی و محدودیت های ورود به قدس و آربولتس هستند ، در جمع خبرنگاران گفت: 169 شهر کشور با ورود به قله پنجم تاج با رنگ قرمز و 166 شهر با نارنجی نشان داده شده است.

وی با بیان اینکه در مجموع 448 شهر کشور قرمز ، نارنجی و زرد است که از این تعداد 335 شهر قرمز و نارنجی است ، اظهار داشت: بر اساس تصمیم ستاد ملی تاج ، افسر پلیس راهور روی همه ورودی ها اشاره می کند. و علاوه بر اجرای قانون ، دوربین های سطح جاده و پایگاه های شهر نیز قانون وسایل نقلیه بدون مجوز را اجرا می کنند.

وی در مورد تشدید مقررات راهنمایی و رانندگی در قدس و آربورت گفت: “تصمیم گرفته شد برای کاهش بیماری و جلوگیری از شیوع تاج از سه شنبه تا پایان ساعات کاری روز یکشنبه دسترسی به تهران ممنوع شود. بنابراین ، افسران پلیس در 14 ورودی و خروجی مستقر می شوند. ..

در همین راستا ، از ساعت 6 عصر امروز تا 7 صبح روز دوشنبه آینده ، این محدودیت ها در تهران اعمال می شود و سایر وسایل نقلیه مجاز به ورود هستند ، به استثنای وسایل نقلیه مجاز حمل بار و مسافر. با ترک استان تهران ، دیگر هیچ Arbolts وجود ندارد.

لغو پروانه راهنمایی و رانندگی استان

رئیس پلیس راهور ناجا همچنین از لغو مجوزهای رانندگی توسط فرمانداران سراسر کشور خبر داد و گفت: “طبق پروانه وزارت کشور ، کلیه مجوزهای سفر صادر شده توسط فرماندار فاقد اعتبار هستند و وسایل نقلیه دارای این مجوز در این دوره هستند.”

وی گفت که هدف پلیس وضع جریمه نبوده است. “در این راستا ، ابتدا از همه افسران ما خواسته شد تا به این وسایل نقلیه هشدار دهند ، و اگر آنها بر ادامه سفر خود اصرار كنند ، یك میلیون شهر زیبا و 500000 سرخ”. برای شهرهای نارنجی اعمال می شود.

هادیانفر گفت: در نظر گرفته شده است که تهران و Arbolts و شهرهای آنها در این محدوده شش روزه ادغام شده و باعث مسدود شدن ترافیک بین شهرهای این ایالت ها مانند تهران ، کرج ، شاریار و بالامین ، رباط کریم و دماوند می شود. همچنین خروج از این دو ایالت ممنوع است و حتی ساکنان شهرهای همجوار نیز اجازه ورود به این دو ایالت را ندارند و جریمه می شوند.

هادیان فر از مردم خواست با پلیس همکاری کنند تا از حمله به دو ایالت تهران و Arbolts و ترافیک بین شهرهای دیگر با وضعیت قرمز و نارنجی جدا خودداری کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا همچنین گفت: ممنوعیت های ترافیکی شبانه از ساعت 10 شب تا 3 بامداد اعمال می شود و در همه شهرها اعمال می شود.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل