مجله نشاط

افتتاح سالن ورزشی ۶۰۰۰ نفری شیراز

مجله آنلاین / فارس سالن ورزشی چند منظوره 6000 نفری شیراز که به نام شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شد ، پس از 13 سال انتظار به دستور رئیس جمهور به عنوان یک پروژه ملی راه اندازی شد.

به عنوان یکی از پروژه های مورد تأیید سفر مقام معظم رهبری به شیلرس در ماه مه 2008 ، جیم ، که 6000 صندلی در شیلر دارد ، توسط رئیس جمهور دستور داده شد و مقامات ایالتی طی یک برنامه کنفرانس ویدیویی روز پنجشنبه ، 15 ژوئیه 1400 ، در آن شرکت کردند. ظهر راه اندازی شد.

مراسم افتتاحیه این پروژه ملی بدون برق و آب و بدون سیستم تهویه در سالن اصلی یا سایر بخشها برگزار شد. طول می کشد. برای تأمین برق موقتی مراسم افتتاحیه از سیستم برق اضطراری استفاده شد.

استاندار فارس در مراسم افتتاحیه این مرکز ورزشی در شیراز گفت: سالن 6000 نفری شیراز یکی از پروژه هایی بود که دولت به آن نیاز داشت تا بتواند از ورزشهای داخل سالن در چارچوب استانداردهای بین المللی شیراز به عنوان یک مرکز خدمات پشتیبانی کند. این کار را در قسمت جنوبی کشور انجام دهید.

عنایت الله رحیمی می گوید که تاکنون 80 میلیارد تومان برای ساخت سالن ورزشی هزینه شده است که در محاسبات فعلی این پروژه بسیار بیشتر است. نیازهای پروژه های دیگر مانند پارکینگ استخراج و قراردادهای مورد نیاز امضا شده و در آینده نزدیک ساخته خواهد شد.

استاندارد فارس با تأکید بر اینکه سرانه ورزشهای داخل سالن و فضای باز این ایالت در هشت سال گذشته دو برابر شده است ، افزود: با این حال ، در هشت سال گذشته شاهد جهش های مضاعف بوده ایم.

رحیمی گفت: “امروز علاوه بر افتتاح یک سالن برای 6000 نفر ، ما روی 12 پروژه همزمان کار می کنیم ، از جمله دو چمن بزرگ ، هشت چمن کوچک و سالن های دیگر در شهرهای دیگر در شیراز و استان فارس.” بازش کن

به گزارش مجله آنلاین ، زیربنای سالن 6000 نفری شیراز 1500 متر مربع است و مساحت کل مجموعه حدود 6،600 متر مربع است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا