مجله رویداد

افتتاح ۷ پایگاه جدید مدیریت بحران در تهران

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران از احتمال افتتاح هفت مکان مدیریت بحران جدید تا پایان شهریور خبر داده است.

رضا کرمی محمدی در گفت وگو با مجله آنلاین ، درباره افتتاح پایگاه جدید مدیریت بحران در تهران گفت: در حال حاضر ، بیش از 80٪ کارهای ساختمانی با همکاری سازمان توسعه منطقه ای و شرکت یادمان سازه انجام می شود.

وی ادامه داد: تا پایان شهریور ماه هفت پایگاه مدیریت بحران در تهران تکمیل و به بهره برداری می رسد و در صورت تأمین بودجه و نقدینگی تعداد پایگاه های مدیریت بحران در پایتخت به 111 پایگاه می رسد.

کرمی محمدی در خصوص توزیع جغرافیایی پایگاه پشتیبانی جدید مدیریت بحران ، افزود: 20 پایگاه جدید در مناطق مختلف شهر ساخته شده است.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران گفت: پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران ، توانایی ها و توانمندی های مدیریت بحران تهران است.

کرمی محمدی تأکید کرد: پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران باید همیشه دارای کاربری مدیریت بحران باشند و تغییر در اهداف این پایگاه ها مجاز نیست و در این راستا ماهانه فعالیت پایگاه ها و امکانات و بازدیدهای منظم توسط کارشناسان بحران تهران انجام می شود. سازمان مدیریت برای اطمینان از عملکرد آنها بلامانع است.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران هدف از ایجاد این مکان ها را حمایت از مدیریت بحران و ایجاد آرامش خاطر در شهروندان در شرایط بحرانی عنوان کرد و افزود: به طور کلی شرکت های موجود پایه همیشه باید برای این هدف آماده باشند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا