مجله رویداد

افزایش فعالیت پلیس با قطع برق/ دو پیشنهاد برای چراغ‌های راهنمایی و رانندگی

فرمانده پلیس تهران بزرگ بر لزوم جداسازی سیستم چراغ راهنمایی از برق شهر تأکید کرد و گفت که فعالیت پلیس با قطع برق بیشتر می شود.

سلدار حسین رحیمی در گفت وگو با مجله آنلاین وی در مورد قطعی برق اخیر در پایتخت که باعث خرابی چراغ راهنمایی نیز شد ، گفت: قطعی برق کار پلیس را افزایش داده است ، به ویژه در زمینه های ترافیک و مسائل مربوط به آن و ما آن را داریم ، من خیلی استفاده کردم.

وی ضمن انتقاد از چراغ راهنمایی برای قطع برق همزمان با قطع برق گفت: متأسفانه چراغ راهنمایی جدی گرفته نمی شود و برق خاموش می شود. این قطعی برق مشکلاتی را برای ما بوجود آورده است ، به خصوص در زمینه حمل و نقل ، بنابراین ما برای کمک گرفتن از سازمان های اجرای قانون آمده ایم.

رحیمی ادامه داد: “ما همچنین با دولت محلی در مورد تفکیک چراغ راهنمایی صحبت کردیم و تأکید کردیم که باید در این مورد فکر کنیم.” برای این چراغ ها می توانید از سیستم فتوولتائیک نیز استفاده کنید یا آنها را به سیستم برق اضطراری متصل کنید.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه قطع برق در واقع تلاش پلیس در زمینه های انضباط ترافیکی و موضوعات مختلف را افزایش می دهد ، گفت: تلاش های پلیس هم در شب و هم در روز در حال افزایش است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا