نماد سایت مجله آنلاین

بازگشایی تمام مراکز تعویض پلاک کشور از شنبه

تعطیلی مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز کرونایی/ امکان تعویض اینترنتی پلاک در تهران

رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا از بازگشایی روز شنبه مرکز تعویض پلاک خبر داد.

سرهنگ علی محمدی در گفت وگو با مجله آنلاین وی در مورد آخرین وضعیت مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک خودرو گفت: “در جلسه ای بین وزارت کشور و ستاد ملی مبارزه با کرونا در مورد موضوع بازگشایی مرکز تعویض پلاک ، مرکز تعویض پلاک تصمیم گرفت. تحت شرایط مختلف کرونا بسته نمی شود.” با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله های فیزیکی با انجام این کار ، آنها همچنین می توانند در شرایط قرمز کار کنند.

وی ادامه داد: در همین راستا ، از شنبه همه مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور فعالیت خود را آغاز می کنند. “فقط مراکز تعویض پلاک در شهرهای با رنگ قرمز با 50 درصد ظرفیت فعالیت می کنند. انجام دهید.

وی گفت: شهروندان می توانند از امروز برای رزرو در مرکز تعویض پلاک اقدام کنند ، زیرا شرط استفاده از خدمات مرکز تعویض پلاک دریافت رزرو آنلاین است. شهروندان باید توجه داشته باشند که باید در زمانهای معینی در این مراکز حضور داشته باشند و از آوردن افراد یا جمعیت به منطقه خودداری کنند.

به گفته مدیر مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا ، خدمات شماره گذاری و تعویض پلاک در صورت مراجعه به موقع شهروندان به این مراکز و جلوگیری از ازدحام در منطقه در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

محمدی همچنین ساعت کار مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک خودرو را از 7 صبح تا 3 بعد از ظهر اعلام کرد و اظهار داشت: ساعت کار مرکز تعویض پلاک افزایش یافته است.

وی همچنین از کسانی که دارای قدرت وکالت برای انتقال خودرو بودند ، یادآور شد: اگر قدرت وکیل هنگام بسته شدن مرکز تعویض پلاک در شهر به پایان برسد ، مدت اعتبار آن برای تعطیلات بازخرید می شود. اگرچه به سیستم وکالت هنوز در حال اجراست و در روزهای تعطیل به مدت اعتبار آن اضافه نمی شود.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل