نماد سایت مجله آنلاین

بازی با تیم «گل ریحان» برای ما حکم فینال جام حذفی را دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بازی با تیم «گل ریحان» برای ما حکم فینال جام حذفی را دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

علی اصغر کارانتری در مصاحبه با ماره ، در آستانه بازی مهم این تیم مقابل تیم ملی آربولتس گفت: آماده مقابله با گل ریحان Arbolts. “

وی افزود: “ما دزدی یا زخمی نشده ایم. آرش مارک دروازه بان است.” ممنوع کردن تیم ما که شب قبل از جنگ قبلی مصدوم شده ، می تواند فردا بدون مشکل بازی کند. ما همراهی کردن.

سرمربی با پیراهن زرد در مورد احتمال تبانی در هفته پایانی لیگ دیو گاهان گفت: دیدگاهی که او در فینال جام حذفی بازی خواهد کرد. ما در برابر گلیحان آل بولتز بازی خواهیم کرد. ما هرگز این تیم را دست کم نمی گیریم. از همه هواداران تیم فجر بخاطر دعای خیرشان متشکرم.

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تیم شهید فدائی سپاه شیراز فجر از روز شنبه در هفته های سی و چهارم و پایانی مرحله نهایی تمرین خود را برای دیدار مقابل Arbolts در تهران و آکادمی ملی المپیک پشت سر گذاشته است. ساعت 19:45 روز دوشنبه در ورزشگاه Engarab کرج ، یکی از اعضای لیگ ملی فوتبال ، او به مصاف تیم Golleyhan Al Boltz می رود.

در جدول مسابقات ، با تیم 57 امتیازی فاجورشید سپاشی زیرا اختلاف گل بهتر از هواداران تهرانی و تیم های بادران در بالای جدول است. با توجه به پتانسیل تسلط این دو تیم تهرانی بر حریفانشان ، فاضیریس 18 امتیازی در انتهای جدول میزبانی قرار دارد. سقوط به لیگ دسته دوم.

در پایان این مسابقات ، دو تیم برتر جدول مجاز به شرکت در فصل آینده لیگ برتر فوتبال باشگاهی کشور خواهند بود.

خروج از نسخه موبایل