مجله نشاط

برنامه مسابقات روز سوم ورزشکاران ایران/ کار آسان والیبال در خلوتی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، روز سوم سی و دومین بازی های المپیک توکیو فردا دوشنبه 4 اوت با انضباط سه نفره و یک تیم برای کاروان ما برگزار می شود. در این روز هیچ مدالی وجود ندارد

در این روز تیم ملی والیبال کشورمان در ساعت 4:30 بامداد به وقت ایران در دومین بازی خود به مصاف ونزوئلا می رود. روز گذشته تیم ملی ایران در اولین مسابقه توانست از موانع تیم قهرمان جهان لهستان عبور کند.

دومین بوکسور از ایران به المپیک ، صاد شاهین مصابی در اولین بازی 16 مرحله ای با وزن 69-75 کیلوگرم شرکت می کند. بازی مصابی ساعت 8:06 دقیقه صبح مقابل نمایندگان کشور میزبان برگزار می شود. مصابی اولین تجربه خود را در المپیک بدست می آورد.

سولایا آگایی که برای اولین بار مجوز حضور در المپیک توکیو را دریافت کرده است ، فردا دوشنبه ساعت 6:50 به وقت ایران به مصاف تیم ملی مالدیو می رود. این اولین مسابقه بدمینتون گروهی در کشورمان است که باید در گروه G به مصاف دو ورزشکار از مالدیو و چین برویم.

اما در مسابقه فینال فردا ، متین بالسینی تنها شناگر ایران در ساعت 14:45 دقیقه برای آمادگی برای پروانه 200 متر مردان ، به مصاف جامائیکا ، اسلواکی ، تایلند ، سوریه و سیشل می رود.

سی و دومین بازی های المپیک از 1 تا 17 آگوست در توکیو برگزار می شود. تا پایان روز دوم این رویداد ، سهم کاروان ایران توسط جواد فروغی در رشته تیراندازی یک مدال طلا کسب کرده بود.

دکمه بازگشت به بالا