مجله تندرستی

تاثیر ۹۱.۲ درصدی واکسن پاستوکووک روی بدترین سوش‌های کرونا

به گزارش شفاف ، دکتر علیرضا بیگلری ویسنته ورث ، رئیس م Instituteسسه فینلا کوبا ، ویسنته ورث و وزیر بهداشت و معاونان وزیر در صبح امروز در مقر استان گفت: 100 protection محافظت در برابر بیماری جدی و مرگ. این واکسن همچنین برای استفاده در افراد زیر 18 سال در حال مطالعه است.

وی افزود: “تقویت كننده واكسن Subrana می تواند سیستم ایمنی افرادی را كه قبلاً بیماری عروق كرونر قلب دارند بیدار كرده و به آن اجازه می دهد تا به درستی عمل كند. برنامه هایی در دست بررسی است که از واکسن Subrana به عنوان یادآوری برای سایر واکسن ها استفاده شود و تقاضای جهانی برای این نوع واکسن ها را افزایش دهد.

بیگرلی گفت: “ایران و کوبا قصد دارند واکسن هایی با کیفیت بالا طراحی کنند.” اهمیت این واکسن در جهان متفاوت است زیرا این تنها واکسن در جهان است که می تواند همزمان با جهش های متعدد مبارزه کند و ممکن است جهش های مختلفی را در قسمت های مختلف ایجاد کند. هنگامی که با جهش روبرو می شوید ، این واکسن مشخص می شود. این توانایی را دارد که بتواند همزمان جهش های متعدد در این ویروس واکسن را مدیریت کند.

مدیر انستیتو پاستور در ایران گفت: “بحث شده است كه مرحله سوم این مطالعه كاملاً در ایران و كوبا انجام خواهد شد.” مرحله بالینی سوم بر روی 44000 نفر در كوبا و 24000 نفر در ایران انجام شد و پایان فاز 3 در كوبا تقریباً آماده است و تیم كوبا در ایران از نتایج و روند آزمایشات بالینی بسیار مطمئن است. من آن را خوب ارزیابی كردم . این واکسن بسیار خوب است.

وی ادامه داد: پس از جمع بندی مطالعه مرحله سوم بالینی ، می توانیم از سازمان بهداشت جهانی تأییدیه بگیریم. خوشبختانه هدف هر دو کشور تولید واکسن با کیفیت بسیار بالا است که تاکنون همه چیز به خوبی پیش رفته است نتایج اولیه یک آزمایش بالینی مرحله III در ایران احتمالاً در اواخر ماه اوت در دسترس و ارزیابی خواهد شد. این نتایج کمک می کند تا اسناد کافی برای تأیید سازمان بهداشت جهانی فراهم شود.

بیگرلی افزود: “یکی از نکات کلیدی واکسن تولید شده توسط انستیتوی کوبا کوبا و انستیتو پاستور ایران این است که آزمایشات بالینی در افراد زیر 18 سال آغاز شده است و استفاده از آن در کودکان و نوجوانان آسان است. کمک بزرگی برای مدارس. “و سیستم آموزش ملی. مطالعات در کوبا و ایران نشان می دهد این واکسن برخلاف برخی واکسن ها که ایمنی کافی برای افراد بالای 65 سال ایجاد نمی کند ، از ایمنی بسیار مهمی برخوردار است.

مدیر انستیتو پاستور در ایران ادامه داد. “در چند هفته گذشته ، حدود 130،000 واکسن پاستور کوکوس به وزارت بهداشت تحویل داده شده و در چندین ایالت توزیع شده است.” خطوط صنعتی تولید واکسن در ایران و کوبا راه اندازی شده است. بنابراین ، نصب تجهیزات خط صنعتی در انستیتو پاستور در ایران قرار است در ماه سپتامبر تکمیل شود. حجم اسمی واکسن Past Coccus Line 1 حدود 3 میلیون بار در ماه است که در اوایل پاییز تحقق می یابد و این واکسن را در دسترس مردم ایران قرار می دهد.

وی تأکید کرد: “همکاری بین انستیتو پاستور در ایران و م Finسسه فینلای در کوبا نه تنها توافق مشترک در مورد تولید واکسن Covid 19 است ، بلکه یک توافق علمی بسیار نزدیک ، مستمر و مثمر ثمر است ، دانشمندان هر دو کشور. هفته ای است جلسه ای برای تولید و استفاده از واکسن ها به طور منظم. “برای بهینه سازی.

مدیر انستیتو پاستور در ایران گفت: “ما باید برای جهش های بعدی ویروس کرونا آماده شویم. در حقیقت ، دانشمندان ایرانی و کوبایی به کار گسترده در زمینه بهینه سازی واکسن در این آماده سازی ادامه خواهند داد.”

او اضافه کرد: “با همکاری گسترده م betweenسسه پاستور در ایران و م Instituteسسه فینلی کوبا در تولید مشترک چندین واکسن ، دکتر ویسنته ، یکی از دانشمندان برجسته واکسن در جهان و مدیر موسسه فینلی کوبا امروز در دیدار با دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت ، هر دو طرف بر امکان تولید همزمان و همکاری گسترده با واکسن Covid تأکید کردند 19.

به گزارش وبدا ، بیگلری سرانجام گفت: “آزمایشات بالینی فاز 3 واکسن ها از موسسه Finlay در کوبا و انستیتو پاستور در ایران با نتایج بسیار خوبی به پایان رسیده است. این واکسن عملکرد بالایی در برابر جهش ها دارد. نشان داده شده است.”

دکمه بازگشت به بالا