مجله نشاط

تساوی پرحاشیه در اراک/ زور استقلال و آلومینیوم به‌هم نرسید

به گزارش مجله آنلاین؛ دو تیم فوتبال آلاک آلومینیوم و استقلال تهران از ساعت 20 امشب در هفته بیست و پنجم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که منجر به تساوی بدون گل برای تقسیم امتیازات در این چند مسابقه شد.

در ابتدا این مسابقه بیشتر در میانه میدان بود و دو تیم سعی می کردند به اهداف یکدیگر نزدیک شوند. تیم منصوریان در دقیقه 5 با فرار حامد پاکدل فرصتی برای گلزنی آبی ها به دست آورد اما واکنش صاد حسین حسینی مانع از گلزنی آلومینیوم شد. تیم آلومینیوم فشار بیشتری به خط هافبک استقلال وارد کرد اما دفاع بروس مسابقه را بدون گل ترک کرد. بروس سعی کرد زیر فشار تیم حریف خود را به دروازه حریف نزدیک کند اما نیمی و نیمی از شاگردان مجیدی نتوانستند استقلال را به گل اول خود برسانند. بعد از یک موقعیت سه دقیقه ای در دقیقه 30 ، بروس در دقیقه 32 فرصت گلزنی داشت اما ضربه مهدی قائدی با واکنش پولهامیدی دروازه بان آلومینیوم که به تیرک دروازه برخورد کرد ، برخورد کرد. در دقایق آخر سرخپوشان اراکی سعی کردند به محوطه جریمه استقلال نزدیک شوند اما حمله این تیم بی نتیجه بود و در پایان نیمه اول بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

44

فلاحد مجیدی از عملکرد تیم خوشحال نبود و در ابتدای نیمه دوم فلاحد اسماعیلی ها و احمد مصابی را وارد زمین کرد. در دقیقه 50 ، صاد حسین حسینی با واکنش عالی شوت معین عباشیان را مهار کرد. در دقیقه 66 محمد نادری به تیرک میزبان برخورد کرد و آلساران مطهری به گل رسید اما این گل آفساید اعلام شد. پس از آن ، دستگاه پخش آلومینیوم عملکرد را بهبود بخشید و موقعیت های نسبی را ایجاد کرد ، اما به ثمر نرسید. در پایان ، این دیدار با نتیجه 0-0 مساوی شد ، استقلال با 44 امتیاز سوم شد. آلومینیوم که در این فصل بیش از حد انتظار بود به 37 امتیاز رسید.

داور: سید مهدی سید علی

ترکیبی آلومینیوم اراک: حسین پورحمیدی ، رامتین سلیمان زاده ، امیرمحمد هوشمند ، محمد ایران پوریان (69- مصطفی احمدی) ، سید مهدی حسینی ، اسماعیل شریفات (78- ​​جهانبخش ذبیحی طاهر) ، پوریا آریاکیا ، سعید کیف.

سرمربی: علیرضا منصوریان

ترکیبی استقلال تهران: سید حسین حسینی ، عارف غلامی ، محمد حسین مرادمند (72- متین کریم زاده) ، سیاوش یزدانی ، محمد نادری ، محمد دانشگر (46- احمد موسوی) ، مهدی مهدی پور (46- فرشید اسماعیلی) ، آرش رضا 72-آرمان رمضانی).

سرمربی: فلاحارد ماگیدی

دکمه بازگشت به بالا