مجله رویداد

تشدید نظارت پلیس راه بر ناوگان حمل و نقل اتوبوسی در تهران

رئیس پلیس پایتخت از افزایش نظارت بر حمل و نقل عمومی در پایانه ها و جاده ها در تهران بزرگ خبر داد.

در مصاحبه ای با مجله آنلاین ، سردار حسین رحیمی ، وی در مورد نظارت بر اداره حمل و نقل عمومی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: حدود نیمی از سفرهای داخلی با اتوبوس به تهران یا تهران است. تهران همچنین دارای چهار ترمینال اتوبوس است که این اتوبوس ها در آن فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: در همین راستا دستور ویژه ای را به پلیس راه برای مدیریت و مراقبت از ناوگان حمل و نقل عمومی صادر کرده ایم. در همان مقصد و ترمینال ارائه شده است. با این کار ، خدا حرام است. اتفاقی که باید برای اتوبوس سرباز نیفتد. روزنامه نگار البته هیچ یک از این دو اتوبوس کاری به تهران نداشتند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: در اجرای طرح های مقابله با نقض ناوگان مسافری عمومی ، تاکنون با ده ها مورد تخلف در اتوبوس های مسافری برخورد شده و از ادامه برخی سفرهای این اتوبوس ها جلوگیری شده است.

همین چند وقت پیش سردار حسین اشتعلی ، فرمانده پلیس وی به مجله آنلاین گفت: “واضح است که ناوگان اتوبوسرانی ما ، به ویژه اتوبوس های بین شهری ، ناوگان فرسوده ای هستند و این امکان وجود دارد که بیش از بیش از یک دهه تعداد بسیاری از اتوبوس های جدید در ناوگان وجود داشته باشد. این موارد باید مورد توجه قرار گیرد.” .. “مکان یابی کنید.” فرمانده ناجا گفت ، “ما باید در زمینه زیرساخت ها اقدامات فنی خوبی انجام دهیم.” “همه دستگاه ها ، از جمله وزارتخانه های مربوطه مسئول در این زمینه ، موارد بیشتری دارند. تلاش ها و مسئولیت ها باید انجام شود. روزانه اتوبوس هایی با مسافر وجود دارد ، اما به دلیل نکات ایمنی همکاران ، سفر با پایانه یا پلیس ممنوع است. “ما در این زمینه عقب هستیم. امیدوارم همه شما سخت کار کنید و این تصادفات را به صفر برسانید.”

به گزارش مجله آنلاین ، در روز چهارشنبه دوم جولای و سومین پنجشنبه ژوئیه ، خبرنگار مجله آنلاین ریحانه به دعوت سازمان حفاظت محیط زیست دچار یک حادثه اتوبوس شد که شامل یک خبرنگار و یک سرباز وظیفه بود. ・ یاسینی ، خبرنگار ایرنا ، 5 سرباز. او معلم شد. پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: “بی احتیاطی رانندگان اتوبوس به دلیل وسایل نقلیه غیرقابل کنترل به دلیل نقض سرعت ایمنی در پیچ ها و دامنه ها (نقص در مواد 129 و 130 آیین نامه راهنمایی و رانندگی)” و “هماهنگ کننده” “علل تصادفات اتوبوس خبرنگار” As “بدون هماهنگی با اداره ایمنی راه ، رانندگان اتوبوس به دلیل سفر غیرقابل کنترل به دلیل کمبود وسایل نقلیه مناسب و رانندگان ناآشنا با شرایط جاده و جغرافیای منطقه ای (قانون شماره 1 لاهور “حوادث اتوبوس های نظامی” به دلیل صدور گزارش وضعیت برای وسایل نقلیه ناشی از استفاده از وسایل نقلیه دارای (نقض مواد 54 و 98) و “بی توجهی مدیر عامل و مدیر فنی شرکت مسافربری ماهانسافه ایران” برای خودروهای دارای نقص فنی. به عنوان یک دلیل.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا