مجله رویداد

تصادف مرگبار در گیشا / برخورد وانت با پاکبان در حال کار

معاون آموزش ، حمل و نقل و فرهنگ پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از فوت یک عابر پیاده و مصدومیت پارک بنگ پس از دو تصادف رانندگی در پایتخت خبر داد.

سرهنگ علیهمکانی در گفت وگو با مجله آنلاین ، حوادث رانندگی پایتخت طی چند ساعت گذشته را تشریح کرد: منطقه دوم خیابان سی با عابر پیاده برخورد کرد. عابر پیاده متأسفانه مرگ عابر پیاده را پس از حادثه تایید و اعلام کرد.

وی علت این حادثه را عدم توجه راننده آریو به جلو اعلام کرد و گفت:

هامو کانی همچنین از برخورد یک دستگاه وانت در هنگام کار با کشیش خبر داد و اظهار داشت: این حادثه حوالی ساعت 4:51 امروز صبح رخ داد ، زمانی که وانت در منطقه لامپ آجیجی بود ، کشیش در برخورد با کشیشی که منطقه را در بزرگراه امام علی (ع) تمیز می کرد.

معاون آموزش ، حمل و نقل و فرهنگ پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ علت این حادثه را عدم توجه راننده وانت به جلو اعلام کرد و گفت: “تمام احساسات راننده هنگام رانندگی باید معطوف به رانندگی باشد.”

وی همچنین از سقوط موتور سیکلت در بزرگراه جلال آل احمد خبر داد و گفت: “این حادثه ساعت 9 صبح امروز رخ داد و من در این بزرگراه به سرعت در حال رانندگی بودم زیرا از جاده نمی توانستم وسیله نقلیه را کنترل کنم.” موتورسیکلت “. سپس به زمین برخورد کرد و سپس متوقف شد. پس از این حادثه ، راکب از ناحیه گردن به شدت مجروح شد و در مقابل عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا