مجله رویداد

تعامل پلیس با قاب های نمایشی در رسانه

انجمن تولیدکنندگان رسانه های تصویری پس از جلسات مختلف با سازمان ها ، سازمان ها و سازمان های مرتبط ، معاون امور اجتماعی ناجا و مدیر عامل شرکت ناجی هنر برای تعامل و همکاری در زمینه سازماندهی و ادغام تولیدات فرهنگی و رسانه ای در رسانه های مختلف است. من جلسه ای با .

به گزارش مجله آنلاین ، به نقل از روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان رسانه های تصویری ، جلسه ای بین رئیس انجمن تولیدکنندگان رسانه های تصویری ، تعدادی از اعضای هیئت مدیره و جمعی از تهیه کنندگان پیشکسوت رسانه با پلیس و مرکز برگزار شد. مبادلات چند وجهی مورد بحث قرار گرفت و تصمیم بر این شد که معاون امور اجتماعی ناجا در زمینه های مختلف تولید رسانه در ارتباط با کارهای فرهنگی و هنری با مرکز تولیدکنندگان رسانه های تصویری تعامل و همکاری کند.

این همایش با حضور رئیس مهدی فرج ، مدیرعامل انجمن تولیدکنندگان ، فرشاد صادقی ، مدیرعامل انجمن تولیدکنندگان ، بهروز مفید ، تهیه کنندگان پیشکسوت ایرج محمدی و سید امیر پروین حسینی تهیه کننده محمد سلوکی و تهیه کننده و برنامه ریز صداوسیما امیر حسین خرمشاهی به همراه معاون اجتماعی ناجا و مدیر عامل شرکت ناجی هنر در افق این همکاری در صنعت رسانه برگزار شدند. جامعه هنری با هدف مشترکی از جمله کاهش آسیب های اجتماعی و البته ایجاد یکی از اهداف پلیس: امنیت و آرامش در رسانه ها مطرح شده است.
در این جلسه ، پیشنهادهایی بین طرفین جهت اشاره به ایجاد شرایط نرم افزاری و سخت افزاری (از فراهم آوردن مکانی تا حضور فیزیکی و محتوای پلیس در تولیدات رسانه ای) ارائه می شود. این روش م effectiveثرتر است. جایگاه ویژه پلیس در شبکه نمایشی رسانه ها نسبت به گذشته.

در پایان جلسه ، سردار هازیان ضمن تشکر از پیشکسوتان انجمن ، از درک و تعامل انجمن رسانه های تصویری و تولیدکنندگان پلیس استقبال کرد و معاون اجتماعی ناجا را رهبر این همکاری دانست. .. زمینه های فرهنگ و هنر.

این دومین جلسه مشترک بین پلیس و انجمن تولیدکنندگان رسانه های تصویری بود و اولین جلسه مربوط به مجتبی راشوند مدیر عامل ناجی هنر بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا