مجله رویداد

تعطیلی مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز کرونایی/ امکان تعویض اینترنتی پلاک در تهران

رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا از تعطیلی شماره گذاری پلاک و مرکز تعویض پلاک برای شهرهای دارای عروق بیماری کرونا قرمز خبر داد.

سرهنگ آریمو حمادی در گفت وگو با مجله آنلاین وی در این زمینه گفت: “طبق مصوبه صادر شده توسط ستاد ملی ضد كرونا ، مراكز شماره گذاری شهرهایی كه دارای وضعیت قرمز هستند باید تعطیل شوند و بنابراین این مراكز در تهران و سایر شهرهای دارای وضعیت قرمز در كرونا باید مراكز شماره گذاری شوند. بسته شده است “

وی در مورد اجرای طرح آزمایشی شماره گذاری اینترنتی در تهران گفت: “شهروندانی که به سایت راهور 120 مراجعه می کنند می توانند از پلاک آنلاین استفاده کنند زیرا برای انجام این پروژه نیازی به مراجعه مستقیم ندارند. خدمات تبادل در تهران در دسترس است.” در تهران و سایر شهرهای دارای عروق بیماری کرونا قرمز. مراجعه مستقیمی وجود ندارد به مراکز تعویض پلاک خودرو و همانطور که در بالا ذکر شد ، این مراکز تعطیل هستند.

در همین راستا ، مدیر مرکز شماره گذاری و پلاک پلاک پلیس لاهور ناجا به شهروندان توصیه کرد تا آنجا که ممکن است از خرید و فروش نمایندگی های خودروهای اخیر خودداری کنند و اگر چاره ای جز این کار ندارند ، باید حداقل 3 ماه باشد .

محمدی درباره منقضی شدن اعتبار وکیل در زمان تعطیلی مرکز شماره گذاری گفت: “مدت زمان مرخصی به مدت اعتبار اختیارات وکیل اضافه می شود ، بنابراین نگران نباشید.”

وی همچنین توضیح داد که چرا خدمات تعویض پلاک آنلاین در سایر شهرها در دسترس نیست. اجرای این پروژه به صورت آزمایشی در تهران آغاز می شود و پس از دوره آزمایشی در سایر شهرها اجرا می شود.

مدیر مرکز تعویض پلاک شماره و پلیس راهور ناجا همچنین گفت که چه زمانی مرکز تعویض پلاک بازگشایی می شود. “با تغییر وضعیت شهر از قرمز به نارنجی یا زرد ، این مراکز نیز بازگشایی می شوند.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا