مجله رویداد

تیراندازی در غرب تهران برای دستگیری سارقان ۵۰ خانه

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از انهدام گانگستری که اعضای آن اقدام به سرقت از 50 خانه در غرب تهران کردند خبر داد.

به گزارش مجله آنلاین سرهنگ جلیل موکفایی در حاشیه دستگیری این افراد به خبرنگاران گفت: “برنامه های بهبود امنیت اجتماعی برای پاسخگویی به خواسته ها و انتظارات پلیس در سراسر پایتخت در حال اجرا است. سه مسافر.

وی با اشاره به سوicion ظن سرنشینان خودرو ادامه داد: مأموران بلافاصله در مورد پلاک های خودرو س askedال کردند که طی آن شماره پلاک ها دارای سابقه سرقت و از این نظر خودروهایی که صادر کرده اند متوقف شدند. اما راننده خودرو برخلاف دستورات پلیس سعی در سرعت بخشیدن به ماشین و فرار داشت و عملیات تعقیب و گریز بین افسر پلیس و متهم آغاز شد.

کمک مالی گفت: تعقیب و گریز بین پلیس و ماشین متهم حدود یک کیلومتر به طول انجامید ، “سرانجام ، مطابق قانون استفاده از سلاح ، افسران پلیس چندین گلوله شلیک کرده و ماشین متهم را متوقف کردند.”

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در مورد دستگیری متهم گفت: “متهم پس از توقف ماشین قصد حمله به افسر پلیس را داشت و فرار كرد اما به دلیل مهارت و مقاومت افسر پلیس مغلوب و دستگیر شد “بیان شده است. با این حال ، یکی از افسران پلیس در جریان درگیری مجروح شد و در حال حاضر تحت مداوا است.

کمک مالی با ذکر بازجویی از متهمان دستگیر شده ، اعتراف کرد که “این افراد که سابقه داشته اند نیز در بازجویی های متقابل دست کم از 50 خانه در غرب تهران گانگستر تشکیل داده و سرقت می کردند”. در همین راستا ، پرونده ای علیه این افراد تشکیل و برای ادامه تحقیقات به دادسرای عمومی ارسال شد. تحقیقات برای کشف سایر سرقت ها و جنایات انجام شده توسط این افراد نیز در جریان است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا