مجله هنری و فرهنگ

جبرانِ هالیوود برای بد جلوه دادن مسلمانان

به گزارش هالیوود ریپورتر ، فیلم “Muggle Muggle” نوشته بازیگر آسیایی ریز احمد از 2 تا 8 آگوست (11 تا 17 اوت) در جشنواره فیلم بنتونویل افتتاح می شود. این فیلم انتخاب شد.

این جشنواره که توسط جنا دیویس تاسیس شده است ، هدف آن تمرکز بر نژاد و برابری جنسیتی است.

این فیلم که توسط بسام تالیک کارگردان جوان و مستقل پاکستانی کارگردانی می شود ، درباره رپر پاکستانی انگلیسی در نیویورک با بازی ریز احمد است.

در این جشنواره مارلی ماترن برنده اسکار ، آخرین فیلم برنده جایزه ساندنس ، کودا ، با یک جایزه منحصر به فرد به نمایش درمی آید. کارگردان این فیلم شیان هدر است. لیزا بو بازیگر “ناپدید شدن خانم وو” یکی دیگر از هنرمندان برنده جایزه در جشنواره است.

این جشنواره که از سال 2015 برگزار می شود ، با هدف جلب توجه اقلیت ها انجام می شود.

بازیگر بریتانیایی و خواننده پاکستانی ریز احمد نیز در فیلم “آوای متال” در سال 2020 بازی کرد. وی اخیراً کمپینی را برای تغییر تصویر منفی از اسلام در سینما راه اندازی کرده و بر ضرورت اندیشیدن به مسائلی که در آن اسلام نادیده گرفته می شود و در سینماها به اشتباه نمایش داده می شود ، تأکید کرد.

در ایده ای که به Muggle Muggle مربوط به سال 2017 برمی گردد ، او قبل از شروع تور اروپایی نقش یک رپر مبتلا به بیماری خود ایمنی را بازی کرد ، از این فرصت استفاده کرد و به لندن بازگشت و با خانواده پاکستانی اش ملاقات کرد. او باید برای کنار آمدن با بیماری خود با خانواده و پدرش که مدتی است رابطه خوبی با او ندارد ، زندگی کند.

۵۷۵۷

دکمه بازگشت به بالا