مجله رویداد

جزئیات نذرآب ۴ / اعلام شماره حساب برای مشارکت مردمی

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر نحوه مشارکت مردم در پروژه های آبرسانی به مناطق دارای تنش آبی در کشور را تشریح کرد.

محمد نصری در مصاحبه با مجله آنلاینوی با اشاره به اجرای فاز چهارم طرح تعهد آب از مردادماه ، اظهار داشت: چهار طرح تعهد آب در سه زمینه بهداشت و معیشت ، معیشت و کارمندان دولت در چهار ایالت جنوب و جنوب شرقی کشور اجرا می شود.

وی گفت: اجرای این طرح در سال جاری مربوط به نگرانی های سلامتی پیک های کرونا و ساکنان این مناطق است. در این راستا ، رعایت پروتکل های بهداشتی و ارائه خدمات پزشکی و تاج حساسیت ویژه ای دارد. آب لوازم بهداشتی مانند ماسک نیز برای ساکنان این شهرها توزیع می شود. البته روند توزیع این اقلام از قبل آغاز شده است.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: این طرح با هدف تأمین آب پایدار در 15 شهر دارای تنش آبی برگزار شد. هشت شهر در سیستان و بالچستر ، سه شهر در خراسان جنوبی و دو و دو شهر در هرمزگان. در جنوب کرمان شهری وجود دارد.

به گفته وی ، تحویل بسته های بهداشتی ، اعزام تیم های حرفه ای و پزشکی ، توزیع بسته های مواد غذایی ، ساخت و تجهیزات تأسیسات آب برای دسترسی پایدار به آب آشامیدنی ، نمک زدایی و مایع سازی آب محلی ، ساخت زیرساخت های عمرانی از جمله لایروبی تعداد آب و رودخانه ها یکی از اقدامات این طرح ملی است.

آقای نصیری با بیان اینکه مردم همیشه وابسته به جمعیت هلال احمر هستند ، گفت: “ما علاوه بر دستاوردهای جمعیت هلال احمر ، از مشارکت مردم نیز با استفاده از حمایت خیرین در اجرای این پروژه بهره مند می شویم. در واقع ، شهروندان می توانید در این زمینه مشارکت کنید. »با شماره تلفن همراه خود کد سفارش Nazr-ab4 * 724 * را شماره گیری کنید. بعلاوه ، هنگام جمع آوری کمکهای مردمی ، شماره حساب 99999 بانک ملت و شماره کارت 61043379999999996 بانک ملت در نظر گرفته می شود.

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر با بیان اینکه روند جمع آوری کمک ها و هزینه ها مانند سال قبل به طور شفاف به مردم و خیرین اعلام خواهد شد ، افزود: “همانطور که قبلاً اعلام شد ، پروژه نازلب 3 با 120 اعتبار اجرا شد. 1 میلیارد ریال ، که 10 میلیارد ریال آن در بخش خدمات پزشکی ، 80 میلیارد ریال آن در بخش پشتیبانی و مابقی در سایر خدمات هزینه شده است. همچنین ، در سه سال از اجرای این پروژه ، 1365 دستگاه کامیون حمل و نقل و تجهیز ، 440 هزار بطری آب توزیع ، 15700 دارو و تجهیزات بهداشتی توزیع و 137 میلیارد ریال توزیع شده است. اقدامات از جمله توزیع بسته های زندگی به 107000 نفر اجرا شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا