مجله هنری و فرهنگ

جشنواره‌ای که دانشجویان را وادار به رقابت می‌کند

هادی حججیفر ، داور بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی در ایران ، درباره بیست و سومین دوره جشنواره گفت: تحت هر شرایطی او توانست جشنواره را حفظ کند و به بیست و سومین دوره برسد.

“برخی فکر می کنند که اگر در تئاتر موفق شوید ، دیگر مجبور به رقابت نیستید ، اما من فکر می کنم هرکسی که در فیلم های سینمایی درخشیده است محصول یک جشنواره تئاتر کالج است.” رقابت همیشه انگیزه پیشرفت بوده و همیشه انگیزه پیشرفت بوده است. انگیزشی و جشنواره تئاتر کالج توانست این رقابت را در بین دانشجویان ایجاد کند.

حجازی فر در ادامه می گوید: “بدون شک ، بچه های تئاتر در فیلم های سینمایی عالی هستند. ما افتخار می کنیم که جشنواره دانشجویی سالهاست که برگزار می شود و دانشگاه می تواند هم مولد باشد و هم مخرب.” امیدوارم که بچه ها را به درستی راهنمایی کرده و از طریق آزمون و خطا به آنها انگیزه دهید. دانشجویان می توانند هنگام تحصیل در دانشگاه اشتباه کنند.

یک قاضی در بخش صحنه بیست و سومین جشنواره تئاتر دانشگاه ایران گفت که ارتقا of تئاتر باید با شرایط جدی پزشکی کمک کند ، “برای حمایت و برای احیای تئاتر ، ما باید نمایش های خوبی را ببینیم.”

بازیگر قرعه کشی گفت: متأسفانه در این مدت کرونا با استقبال خوبی از اجراها روبرو شد و انتظارش را نداشت اما سعی کرد پروتکل سلامتی هر اجرا را در مقابل تماشاگران رعایت کند.

حجازی فر ادامه می دهد. کرونا تأثیر زیادی در تئاتر دارد و مسئولان همیشه با زور به تئاتر می آیند. امیدوارم واکسیناسیون جهانی زندگی را به فضای تئاتر برگرداند.

داوران بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دانشجویان گفتند: من می خواهم دانش آموزان آن را بدون ترس تجربه کنند. در دانشگاه می توانید از موقعیت پیش آمده برای گرفتن بازخورد از مخاطب از طریق آزمون و خطا استفاده کنید.

۵۸۵۸

دکمه بازگشت به بالا