مجله نشاط

حق ما را به ما برگرداندند/ هر بازی را مثل یک فینال می‌بینیم

به گزارش شفاف ، مهدی تارتار بعد از ظهر دوشنبه قبل از بازی تیمش با سپاهان در یک نشست خبری گفت: حضور مردم مانند پیکر او تبریک می گویم. آنها حقوق ما را به ما برگردانده اند و من از همه تشکر می کنم ، و امیدوارم که آرا همیشه عادلانه باشد. با تشکر از رئیس سالچ کمیسیون استیناف ، او ثابت کرد که انسانی ناب است.

وی بازی این تیم مقابل سپاهان را اینگونه توصیف می کند: وی گفت: “این مسابقه با توجه به شرایط سپاهان در جدول و کورس با پرسپولیس بسیار سنگین و بسیار دشوار خواهد بود.” آنها از نظر باشگاهی منسجم هستند ، کادر فنی هوشمند و ماهر و بازیکنان با کیفیتی دارند ، ما سخت کار می کنیم ، اما بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند. مطمئناً یک مکان امن روی میز است ، اما اگر تمام تلاش خود را بکنید ، فقط 3 امتیاز با 4 فاصله خواهید داشت ، بنابراین موقعیت بهتری خواهید داشت.

سرمربی پیکان گفت: “اگر بازیکنان سخت تر کار را شروع کنند ، در پایان فصل موقعیت بهتری پیدا می کنند.” من به بازیکنان گفتم که اگر آنها می خواهند سال آینده رشد کنند و تیم خوبی بسازند ، باید برای تیم های بزرگتر بهتر عمل کنند. امیدواریم از فردا شروع کنیم و یک مسابقه خوب با یک پیروزی داشته باشیم.

او افزود: ما این را ثابت کرده ایم. ما مرحله به مرحله پیش می رویم و هر بازی را به عنوان یک فینال در نظر می گیریم. ما باید نگرش خود را نسبت به پیکان تغییر دهیم و تلاش کنیم ، چیزی را پشت سر نگذاریم.

تارتر گفت: “ما در زمین برنده شدیم و نماینده در بازی نقشی نداشت و من واقعاً از کمیسیون تجدیدنظر که حقوق ما را برگرداند سلام می کنم.”

وی درباره داور مسابقه فردا گفت: “آقای هیراتا جوان است ، بنابراین امیدوارم در مسابقه فردا برنده شوم.” برخی داوران می خواهند تجربه کسب کنند و موقعیت تیم را در نظر بگیرند. آنها می دانند که پیکان سقوط نخواهد کرد و اصرار نخواهد کرد ، اما سپاهان در مسابقات قهرمانی است و اشتباه با سپاهان نیست ، بلکه با تیم ما اشتباه می کند تا حقوق ما ضایع نشود. من باید با شما ملاقات کنم. امیدوارم فردا داور روز خوبی داشته باشد. اشتباهات گذشته او را به عنوان اشتباهات سهل انگاری در بازی بگنجانید.

مربی پیکان گفت: “امیدوارم تیمی که شایسته آن است تنزل کند.” تیم های ضعیف باید سقوط کنند.

دکمه بازگشت به بالا