نماد سایت مجله آنلاین

دانشگاه صداوسیما به ساترا کمک می کند

دانشگاه صداوسیما به ساترا کمک می کند

اساسنامه انستیتوی سیاست و مقررات رسانه ای بین ساترا و سازمان تنظیم مقررات رادیویی (SATRA) و دانشگاه رادیو و تلویزیون امضا شده است.

به گزارش مجله آنلاین ، با استناد به تلاش های روابط عمومی ساترا و با توجه به اهمیت حمایت از تصمیمات نهادهای تصمیم گیرنده توسط موسسه علوم و ظهور مقررات جامع رسانه های صوتی و تصویری ، با م Instituteسسه ساترا. فرمان رادیو و دانشگاه دانشگاه تلویزیون »امضا شده است.

در این کنفرانس ، رئیس ستارا ، امامیان ، بر لزوم استفاده از توانایی های دانشگاه رادیو تلویزیون به عنوان یکی از قدیمی ترین م institسسات آموزشی و پژوهشی در زمینه رسانه برای توسعه و ترویج یک رویه نظارتی رسانه تأکید کرد.

شهاب اسفندیاری همچنین امیدوار است که هرچه توانایی های علمی و پژوهشی صداوسیما و دانشگاه ساترا ارتقا یابد ، در مutesسسات تحقیقاتی مشترک آنها منعکس شده و گامی اساسی در جهت توسعه ادبیات و تحقیقات در این زمینه بردارد. از مقررات و سیاست گذاری.

در پایان این مراسم ، اساسنامه انستیتوی سیاست و مقررات رسانه ، تهیه شده برای پیشبرد اهداف و مفاد تفاهم نامه مشترک بین ساترا و دانشگاه رادیو و تلویزیون ، توسط طرفین امضا شد و سایر الزامات برای شروع آنها در دستور کار است.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل