مجله نشاط

دبل یحیی مقابل امیر/ شلیک‌های تماشایی ترابی و نورالهی برای حفظ صدرنشینی پرسپولیس کافی بود

به گزارش مجله آنلاین؛ دو تیم فوتبال پرسپولیس تهران و گل گهر سیرجان ساعت 19:50 امشب در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. این دیدار پرسپولیس را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد و شاگردان یاهو گورمهامادی را با 54 امتیاز به رده های بالاتر رساند.

داور نقطه پنالتی را نشان داد در حالیکه مدافع گل گهر پشت امید عالیشاه اشتباه می کرد در حالی که بازی بدون هیچ شرایط خاصی پیش می رفت. مهدی ترابی در دقیقه 10 صاحب یک ضربه پنالتی شد و پرسپولیس با یک امتیاز دروازه را باز کرد. در دقیقه 27 مهدی ترابی یکی از زیباترین گلهای لیگ برتر را از گوشه محوطه جریمه به ثمر رساند و با شوت های فنی و شوت های علیرضا جهانبک یک گل به ثمر رساند و دو گل برای خود و تیمش به ثمر رساند ، من تصمیم گرفتم. در دقیقه 35 ضد حمله سریع گل گهر علیه حرکت رضا شکاری و ضربه سر یونس شاکری در آستانه رسیدن به دروازه پرسپولیس قرار داشت. دقیقه 39 سرانجام پاس گل گهر به ثمر نشست و اونس شاکری با تلاش دوم خود با ضربه سر اقدام به گلزنی کرد و فاصله را به حداقل رساند. هیچ اتفاق خاصی رخ نداد تا اینکه نیمه اول با پیروزی در پرسپولیس به پایان رسید.

33

در نیمه دوم گل گهر امتیاز تساوی را به پرسپولیس افزایش داد. همچنین برای تقویت خط حمله تیم از دو قسمت تهاجمی گل گهر ، گادوین منشا و علی اصغر عشری استفاده شد. اما پرسپولیس بی فرصت نبود و بازیکنان این تیم در برابر یک حمله خطرناک ظاهر شدند. بهترین موقعیت پرسپولیس در این نیمه شوت احمد نوراهی از پشت محوطه جریمه بود که در دقیقه 57 به تیر دروازه برخورد کرد. نوراللهی به همین ترتیب سعی در گلزنی داشت اما سرانجام در دقیقه 84 جایزه گرفت. این بازیکن با یک ضربه سنگین از پشت محوطه جریمه و یک اشتباه واقعی از دروازه بان حریف توانست در پرسپولیس گل سوم را به ثمر برساند. این جلسه بدون حاشیه نبود. تصمیم اشکان کورسیدی ، داور مسابقه پس از اعلام خبر خطای مشکوک در پشت محوطه جریمه پرسپولیس ، به اعتراض کادر فنی پرسپولیس و گورمو حمادی منجر شد. این اعتراضات به قدری شدید بود که سرمربیان و مربیان پرسپولیس سعی در آرام کردن گورمو حمادی داشتند و حتی باقری از سرمربی قرمزها خواست تا او را آرام کنند. پرسپولیس با این پیروزی با 54 امتیاز جدول را از پیش رو برداشت و گورموهمادی توانست دوباره امیر گالنویی را شکست دهد.

داور: اشکان خورشیدی

تیم پرسپولیس تهران: حامد لک ، امید عالیشاه (80- مهدی عبدی) ، سید جلال حسینی ، محمد حسین کنعانی زادگان ، احمد نوراللهی ، میلاد سرلک ، احسان پهلوان ، مهدی شیری ، مهدی ترابی (1 + 90) فرشاد فرجی) ، سعید آگ و شهریار مقانلو (69) – عیسی آل کثیر).

سرمربی: یحیی گل محمدی

ترکیب گل سیرجان گوهر: علیرضا حقیقی ، آرمین سهرابیان ، علیرضا علیزاده ، میراد زکی پور ، یونس شاکری ، ساعد صادقی (78- ​​مرتضی تبریزی) ، محمد آقاجانپور (36- بهنام برزای) ، رضا شکاری (52-گادوین منشا) ، علیرضا آرتا ، اه اه امین استخر – Ariasgar Ashri).

سرمربی: امیر قلعه نویی

دکمه بازگشت به بالا