مجله نشاط

درباره‌ی خاص‌ترین روز فوتبال ایران

مجله آنلاین / همدان فردا ، دربی پایتخت در برابر هواداران فوتبال قرار دارد ، یک روز عالی است ، ویژه است و با تمام روزهای فوتبال کشور متفاوت است.

به گزارش مجله آنلاین ، در روز دربی پایتخت ، هواداران دو تیم در پایتخت مطمئناً آشفته ، استرس زا و هیجان زده هستند. مدت هاست که گفته می شود شما باید دربی را ببرید ، نه جام را. این بازی سنتی در تهران پر از اهمیت است.

هواداران استقلال و پرسپولیس همیشه منتظر رسیدن دربی هستند. تیمی ایجاد کنید که هرگز شما را ناامید نخواهد کرد. تیمی که تا آخرین سوت پایان نمی یابد. تیم خودشان برای گذراندن ساعاتی در دنیای صاحبان خوشبخت ، موقتاً از رنج زندگی.

فقط در روز دربی به فوتبال بچسبید. برای تیم شما ، اینها پناهگاههای دائمی هستند. حتی امروزه هر یک از ما مانند یک مشت به نظر می رسیم. روز عفونت با ویروس بی دغدغه. هر چقدر دویدم و نرسیدم. برای ما اصلاً مهم نیست که ما از بدن شادی بی کفایت خود چقدر به شکارچی شلیک کرده ایم. به نظر می رسد که او در تاریکی صورت خود را زده و مورد بی توجهی قرار گرفته است. نگران نباشید ، ما همیشه در آن طرف خوشبختی هستیم.

دربی در میان همه این ترمزها ، بدبختی ها ، تاریکی ها و ویروس ها قرار دارد و بعد از این مسابقه لذت خاصی برای ما دارد. فوتبال ، مانند پدرش ، مطمئناً از هوای رویاها و شادی ما در روز پنجشنبه لذت خواهد برد. او مانند تمرینات گیدو در فیلم زیبای زندگی روبرتو بنینی ، در اردوگاه های کار اجباری همه کارها را می کند تا پسرش را از بیماری های روحی و جسمی جنگ محافظت کند.

دربی پیش روی ماست. حالا هواداران دو تیم فردا که چشمانشان را باز می کنند ، به توپ فکر می کنند که از مرکز دفاع تا شب به بالای حمله می رسد. وقتی این توپ ها به مقصد می رسند ، می تواند یک تعریف واقعی از خوشبختی باشد. این می تواند همان چیزی باشد که آنها می خواهند.

روز پنجشنبه هواداران هر دو تیم خواهان پیروزی هستند. آنها تیم می خواهند. تیمی پر از مردان جنگجو. تیمی که هم نتیجه را می برد و هم روح حریف را. دربی پنجشنبه و روحیه خوب متعلق به مردم است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا