مجله رویداد

دزدی و موادفروشی مامور قلابی در غرب تهران

پلیس آگاهی بزرگ تهران مردی را که خود را عامل اخاذی از شهروندان معرفی می کرد دستگیر کرد.

به گزارش مجله آنلاین ، بیست و سوم خرداد امسال ، پرونده ای مربوط به سرقت مسلحانه تحت پوشش افسران پلیس در شکایت دو شهروند افغانستان به پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد. در اولین گام معرفی و رسیدگی به پرونده ، دو شاکی به مقر پلیس احضار شدند و درباره آنچه به آنها گفته شد صحبت کردند. یکی از این افراد به افسر گفت: حوالی ساعت 6 روز سیزدهم خرداد ، هنگام سوار شدن در تقاطع بزرگراه های آزادگان و فتح ، سوار یک ماشین پراید سفید 131 به عنوان مسافر شدیم. ناگهان راننده با جاسوسی از یک افسر پلیس ، تهدید به یک تپانچه ، تمام اموال و اسناد ما از جمله تلفن های همراه ، دو کارت بدهی و رمز عبور و پول نقد را خارج و آزاد کرد. از خیابان فرار کردیم.

پس از به دست آوردن این اطلاعات ، نماینده باید پیگیری تلفن همراه یکی از قربانیان را برای پیگیری موضوع اقدامات پلیس مانند بررسی تصاویر دوربین های مدار بسته و استفاده از روش های علمی کشف جرم انجام دهد. موفقیت آمیز بود. تلفن های همراه متعلق به شخصی با هویت کریم است.

سپس پلیس کریم را بیرون کشید تا تصویری از فرد مظنون را که وی را به عنوان سارق اموالشان معرفی کرده بود ، نشان دهد. در همین راستا اقداماتی برای دستگیری کریم انجام شد که در این مدت مشخص شد که کریم در تجارت مواد مخدر نیز فعالیت داشته است.

برای دستگیری کریم که در عملیاتی در یکی از مناطق غربی تهران شناسایی و دستگیر شد ، با مقامات قضایی هماهنگی صورت گرفت. هنگامی که وی کریم را به کلانتری منتقل کرد ، وی به عنوان افسر پلیس به سرقت اعتراف کرد.

مرکز اطلاعات پلیس آگاهی تهران بزرگ این خبر را تأیید و اعلام کرد که پرونده ای برای این شخص تشکیل شده و به دلیل فروش مواد مخدر و سرقت توسط جعل پلیس به دادسرا ارسال شده است. تحقیقات برای یافتن اسلحه و سایر تجهیزات متهم نیز در جریان است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا