مجله رویداد

ده‌ها توهین به ماموران امنیت اخلاقی بخاطر یک تذکر/برنامه ریزی برای از بین بردن امنیت اخلاقی

فرمانده پلیس تهران بزرگ از برنامه ریزی برای گروهی برای نابودی امنیت اخلاقی جامعه خبر داده است.

به گزارش مجله آنلاین سردار حسین رحیمی در جلسه تقدیر از فعالان عرصه عفاف و حجاب که در مقر تهران بزرگ برگزار شد ، پلیس را دستگاهی مسئول برای کمک به مردم و تأمین آسایش و امنیت آنها خواند. کشور گفت: یکی از بیشترین تعهدات اساسی این قانون برای پلیس ، محافظت از ارزش اسلام است. در این راستا وظیفه مجری قانون اجرای قانون در سطوح مختلف است.

رئیس پلیس پایتخت با تأکید بر اینکه پلیس مسئول اجرای قانون است ، گفت: “برخی از افراد قانون گریزی و نقض حقوق دیگران را آزاد می دانند ، اما آزادی به ما اجازه می دهد از حریم خصوصی دیگران محافظت کنیم. به آنها حمله کرده و آنها را سرقت کنید. سایر آزادی های آنها. “

آقای رحیمی با بیان اینکه کشوری با امنیت داخلی بالا در مرحله اول دارای اقتدار است و می تواند کشور خود را محافظت کند ، گفت: مرز با مرکز شهر صفر برقرار شده است.

“در سالهای اخیر ، پلیس توانسته است با اقتدار با مفسدان اقتصادی برخورد کند ، بنابراین آنها با قدرت وارد عرصه برقراری امنیت عمومی و اخلاقی شده اند و برخی از افراد دارای امنیت اخلاقی در جامعه هستند. من اجازه نمی دهم که در خطر ، “او ادامه داد. امروزه گروه ها و افراد سازمان یافته در تلاشند امنیت عمومی و اخلاقی جامعه را از بین ببرند و زشتی امنیت اخلاقی را از بین ببرند.

آقای رحیمی گفت که وی در جریان بازجویی از افراد دستگیر شده از این موارد مطلع شد و گفت: “آنها در تلاشند زشتی امنیت اخلاقی را ابتدا در تهران و سپس در سایر مناطق کشور از بین ببرند.” اما از طرف دیگر ، ما همه تلاش خود را برای دستیابی به امنیت اخلاقی انجام می دهیم و بدون ترس از حمله آنها یا دشمنان فضای مجازی ، به کار خود ادامه می دهیم.

رئیس پلیس پایتخت گفت که 90 درصد اقدامات پلیس امروز مثبت و تنها 10 درصد منفی است که این امر نیز مقابله و از بین بردن فساد زیرپوستی و پنهان است. وظیفه ناجا نظارت بر اجرای قوانین در همه زمینه ها است. در زمینه امنیت اخلاقی ، رویکردهای تربیتی ، دوستانه ، تربیتی و مثبت بر رویکردهای اجباری و منفی اولویت دارند. این رویکرد ماست.

رحیمی با بیان برخی توهین ها به مأموران گشت امنیت اخلاقی اظهار داشت: به این کلمات گوش ندهید. ما نمی ترسیم

“مانند شهروندان کشورهای دیگر ، کسانی که می خواهند در جمهوری اسلامی زندگی کنند باید از قوانین پیروی کنند. به عنوان مثال ، در برخی از کشورهای اروپایی ، کارفرمایان باید کارمندانی را که می پوشند اخراج کنند. قانونی وجود دارد که باید باشد. حجاب ، و این بخشی است همچنین افرادی که در جمهوری های اسلامی زندگی می کنند می گویند که باید از قوانین این کشور پیروی کنند.

به گفته رئیس پلیس تهران بزرگ ، برخی از افراد می خواهند ما را خلاف قانون بترسانند ، اما ما به شدت قانون را اجرا و حمایت می كنیم.

“بسیاری از زنان پاکدامن در جامعه ما وجود دارند که یکی از نمونه های آنها مراسم پیاده روی اربعین در تهران است ، از میدان امام حسین (ع) تا حرم حضرت عبدرزیم (ع).

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا