مجله نشاط

رای استیناف به‌نفع آکادمی کیا همزمان با خبر سرمربیگری در تیم امید

گزارش شده شفافتیم فوتبال آکادمی کیا زیر 15 سال فصل گذشته قهرمان لیگ شد ، اما با شکایت چهار باشگاه از بازیکنی به نام محمدصدرا سلام لبخند و بازیکنی که ادعا می کند جوان است ، اوضاع تغییر کرده است.

باشگاه های پیکان ، ایرانمر و میاران یکی از شاکیان آکادمی کیا بودند که با توجه به عکس برادران محمد صدراط هایسمیل بر روی متن مدرسه ، ادعا کرد که سن این بازیکن کم است. بر این اساس ، کمیسیون انضباطی کمیسیون فوتبال قدس نیز تأیید کرده است که این بازیکن یک سنی کم سن و سال است و امتیازات تیم کیا را در یک بازی رودررو با شاکی برای کسب عنوان قهرمانی کم می کند. و به تیم استقلال رسیدیم.

با این وجود ، دو سال پیش ، آکادمی کیا ، که اعلام کرد پرونده این بازیکن از نظر سن بررسی شده و سوابق پزشکی ارائه شده است ، رای کمیسیون انضباطی را برای رسیدگی مجدد به کمیسیون استیناف درخواست تجدید نظر کرد. با این حال ، پرونده ای که کیا گاکوئن ذکر کرد ، پیدا نشد و تحقیقات لازم از همان ابتدا انجام شد.

آکادمی کیا ابتدا به آموزش امنیت رفت و از وضعیت آموزشی محمدصدره طاهر اسماعیل سال کرد. در نامه آموزش امنیت آمده است که ادعاهای شاکی در مورد انتقال کارت شناسایی و مدارک آموزشی دو برادر اثبات نشده است. به درخواست کمیته استیناف کمیسیون فوتبال تهران ، این ورزشکار تحت آزمایش تراکم استخوان قرار گرفت و گزارش برای جمع آوری مدارک لازم به کمیسیون پزشکی فدراسیون فوتبال ارائه شد.

پس از جمع آوری این اسناد ، عصر امروز (دوشنبه) با حضور شاکیان ، کمیسیون استیناف کمیسیون فوتبال قدس برگزار شد و مشخص شد که طاهر اسماعیل بازیکن زیر 15 سال است. با این حال ، شاکیان دادرسی ، از جمله باشگاه های پیکان ، ایرانمر و میاران ، اجازه ندادند که روند دادرسی پایان یابد ، این بار با آزمایش DNA به بازیکنان آکادمی کیا اجازه داد تا متناسب با برادر و پدرشان آزمون را پشت سر بگذارند. قابل تأیید است.

هنوز مشخص نیست که آزمایش DNA چه زمانی به پایان می رسد تا کمیسیون تجدید نظر در مورد بازیکنان آکادمی کیا حکم صادر کند.

همزمان با خبر سرمربی تیم امید به آکادمی کیا رای دهید

دکمه بازگشت به بالا