مجله هنری و فرهنگ

روایتی صریح از پشت پرده مافیای کنکور در «به اضافه مستند»

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین ، قسمت 36 فصل چهارم نمایش تلویزیونی “علاوه بر مستند” همراه با پخش و بررسی مستند “سد به سد” از شبکه مستند پخش می شود. محمد جواد رئیسی

مستند “سد در سد” دید متفاوتی به زیر لایه پدیده مهمی به نام “رقابت” دارد که در سال های اخیر حاشیه های زیادی را تجربه کرده است. این مستند به آسیب شناسی این پدیده مهم می پردازد و راه حل هایی برای غلبه بر مشکلات در سیستم آموزش ملی مانند پشت صحنه مافیای کنکور ، فروش زیاد شرکت های تابعه و فشار بر دانش آموزان ارائه می دهد. من در تلاش هستم.

پس از پخش این قسمت و مستند ، میز تخصصی برنامه با حضور کارشناسان آموزش ، سیاست گذاری و اقتصاد آموزشی ، مرتضی کاظمی و ریحانه نادری نژاد ، برای کنکور و حاشیه های آنها برگزار شد.

این قسمت از برنامه سه شنبه 20 تیر ساعت 20:30 از شبکه مستند پخش می شود و چهارشنبه 20 تیر ساعت 8:30 صبح و جمعه اول آگوست ساعت 3:00 بعد از ظهر بازپخش می شود.

“علاوه بر مستند” مجموعه ای از شبکه های تلویزیونی مستند است که مستندهای نامرئی داخلی و بین المللی را از تلویزیون پخش می کند و بحث های تخصصی درباره موضوع این مستند ارائه می دهد. این برنامه با بازی امین قدامی ، به کارگردانی موسن کریمیان و تهیه کنندگی یاسر فریادرز در شبکه مستند هر سه شنبه ساعت 20 با آیتم های متنوع تولید شد.

۵۷۲۴۵

دکمه بازگشت به بالا