مجله نشاط

زمین‌های خاکی فوتبال اهواز در تصرف زمین‌خواران

مجله آنلاین / خوزستان رئیس شورای ورزش منطقه اهواز گفت: زمین فوتبال عربستان اهواز توسط زمین خواران و شکارچیان اشغال می شود ، 2000 ورزشکار در یک زمین خاکی بازی می کنند و 30 تیم فوتبال در اهواز. اگر در منطقه عربستان هستید و اگر این تخریب باشد این زمین برای منطقه محروم شهر اهواز و کوچه عربی فاجعه است.

ایوب قاضی در مصاحبه با مجله آنلاین گفت: زمین فوتبال در خوابگاه علوی اهواز توسط زمین خواران و غارتگران اشغال شده است. بخشی از زمین های عربی برای ورزش استفاده می شود و هشت زمین فوتبال در این منطقه وجود دارد ، اما متأسفانه به دلیل اشغال و ساخت و ساز شکارچیان ، تعداد آنها روزانه کاهش می یابد.

او ادامه داد. “به هر حال ما 40 سال از این سرزمین ها محافظت کرده ایم و در 20 سال گذشته اسناد این سرزمین ها را دنبال کرده ایم و چندین جلسه با اعضای سابق پارلمان و مدیران کل سابق داشته ایم. جلسه ای بود ، آنها کلیپی را پر کردند ، و سپس همه چیز به پایان خواهد رسید. اخیراً ، از مدیر جوانان ورزش Fusestarn ، اگر مشکلی در استفاده وجود نداشته باشد ، به جای این زمین ها یک استادیوم در این منطقه ایجاد کنید ، باید بگویم که من به ورزشگاه یا یک زمین چمنزار لطفا فقط این زمینهای خاکی را برای ما نگه دارید.

رئیس شورای ورزش محله اهواز گفت: 2 هزار ورزشکار در یک زمین خاکی بازی کردند ، 30 تیم فوتبال در منطقه کوچه عربی اهواز بودند و این زمین ها تخریب شد ، اگر این برای شهر اهواز و فقرا یک فاجعه است مناطقی از کوچه عربی. همچنین جمع بندی وضعیت دشوار خواهد بود. در ورزش ، ما نه تنها روی ورزش ، بلکه بر روی سلامت جوانان و جلوگیری از آسیب های اجتماعی کار می کنیم و در واقع ، ما در چندین وزارتخانه و سازمان فعال هستیم.

او افزود: من از استاندار ، فرماندار اهواز و مدیر ورزش و جوانان خوزستان کمک می گیرم. کار در این منطقه مربوط به یک کنفرانس قبلی است و آنها به حفاظت از زمین در خوابگاه عربی کمک می کنند و این تنها شرط حقوق ماست. این منطقه با استعداد و علاقه به ورزش ، روزانه 250 ورزشکار در این مناطق کار می کنند. در صورت تخریب این رشته ها ، سرانه فضای ورزشی برای ورزش در مناطق دیگر وجود نخواهد داشت. مدیر ورزش خوزستان می تواند در این زمینه به جوانان عربعلی کمک کند. ما علفزارها نمی خواهیم و تنها نیاز ما حفاظت از این اراضی است.

“ما از دوره ششم کنگره وضعیت زمین در منطقه را ردیابی می کنیم ، اما متأسفانه هیچ کس از حقوق ما دفاع نمی کند. اگر نتوانیم ، از همه مقامات در مورد این موضوع س askال خواهیم کرد. بخواهید درگیر شوید به من بگو تو وظیفه را می دانی. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا