مجله رویداد

سفر دبیر کل هلال احمر به سیستان و بلوچستان/ افتتاح قرارگاه مرکزی مبارزه با کرونا

در سفر یک روزه به زاهدان ، دبیرکل جمعیت هلال احمر بر اقدامات امدادی جمعیت هلال احمر برای مقابله با شیوع کرونا و اجرای تعهد ملی آب 4 نظارت کرد. کمپ پیشگیری و پیشگیری کرونا مرکزی تأسیس شد.

به گزارش مجله آنلاین ، محمد حسن قوسیان مقدم صبح امروز وی به همراه رئیس مدیر هلال احمر در ایالت و یک همکار عالی رتبه به ملاقات با فرماندار به سیستان و بالچستر سفر کرد.

در این بازدید دبیرکل جمعیت هلال احمر یک ستاد مرکزی برای مقابله و پیشگیری از کرونا ایجاد کرد و از روند دریافت و توزیع کامیون های امداد جمعیت هلال احمر در این ایالت بازدید کرد. من توضیح دادم. جمعیت هلال احمر و م institutionsسسات پزشکی 24 سازمان خیریه بزرگ را در سیستان و بالچستر بسیج کرده اند و تاکنون بخشی از کمک ها به ایالت رسیده و توزیع شده است.

قوسیان همچنین به همراه مقامات ارشد سیستان و بلوچستان از شهر میرجاوه بازدید کرد ، از بیمارستانهای این شهرستان مرزی بازدید کرد و از نزدیک با فعالیتهای مرکز درمانی آشنا بود

دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به اقدامات مهم سالانه جمعیت هلال احمر با عنوان “پروژه تعهد آب” در سیستان و بلوچستان ، گفت: در حال حاضر ، ایالت های خاصی از این پروژه آماده اند تا آب رسانی به تمام مناطق فقیرنشین سیستان و بلوچستان را آغاز کنند و مانند گذشته می تواند درد خشکسالی این افراد را التیام بخشد.

غربالگری در مرزهای ایالتی

احمدعلی مجابتی ، فرماندار سیستان و بالچستر ، همچنین از هلال احمر برای انجام پروژه های غربالگری در گذرگاه مرزی شیر در هیرمند ، لیمدان در چابهار و پایانه مرزی میلجابا برای پیشگیری و مدیریت کرونا تشکر کرد. .

وی همچنین گفت كه افراد در ایالت اغلب به دلیل مشكلات و محدودیت های دسترسی بسیار دیر به مراكز درمانی مراجعه می كنند كه این امر باعث نسبت مرگ و میر به تعداد بیماران مبتلا به بیماری عروق كرونر قلب در سیستان و بالچستر می شود. این بالاتر از حد معمول است. با ایالات دیگر بمانید.

موجووتی ضمن قدردانی از اقدامات هلال احمر ، از کمبود و محدودیت های منابع انسانی در دستگاه های پزشکی و زیرساخت های این کشور شکایت کرد و وزیر هلال احمر را به دلیل انتقاداتی که با وزیر بهداشت داشت ، مورد انتقاد قرار داد. این حالت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هلال احمر ، محموله های ارسال شده توسط هلال احمر به سیستان و بلوچستان به دو قسمت پیشگیری و درمان تاج بستگی دارد. بیش از 1.2 میلیون ماسک و سایر لوازم بهداشتی به بخش پیشگیری ارسال شده است و صدها کپسول اکسیژن با ظرفیت 10 تا 50 کیلوگرم و تعداد قابل توجهی از اکسیژن سازهای خانگی به این منطقه وارد شده است که یک هموطن است. . با بیماری کووید 19 قابل استفاده است. می توانید آن را به صورت رایگان از بانک اعتماد پزشکی هلال احمر ایالت دریافت کنید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا