مجله جامعه

سند جامع جوانان در اردبیل تدوین شده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، بهروز ندایی یکشنبه شب در جلسه ستاد سازمان جوانان در اردبیل گفت: این برنامه به گونه ای تنظیم شده است که نیازهای جوانان را به شکلی جامع و کامل برطرف کرده و هدف گذاری مناسب را برای حل مشکل انجام دهد.

او گفت: اعضای کارکنان سازمان جوانان می توانند برای ارائه پیشنهادات ، نظرات سازنده و آموزنده در جلسه بعدی سند جامع و کاملاً اصلاح شده جوانان ، این سند را برای مدت یک هفته بررسی و تجزیه و تحلیل کنند. فرم اصلاح شده و به تأیید نهایی رسیده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل با گرامیداشت سالگرد ازدواج حضرت علی (عع) و حضرت فاطمه زهرا (د) وی گفت: برای جوانان ما ، ارزشمندترین الگوی زندگی پاک ، ساده و بی آلایش امام علی استع) و حضرت زهرا (د) این می تواند نور خوشبختی آنها باشد.

ندایی با اشاره به موارد مهم در زمینه اشتغال ، ازدواج و مسکن برای جوانان ، افزود: “در این سه زمینه ، مدیران و آژانسهای مربوطه به طور واضح از این طرح و اهداف در پایان سال محاسبه و توضیح داده خواهند شد.

وی به همکاری خوب بانک های حاکم به ویژه بانک کار الحسنه در پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان اشاره کرد. اقدامات مناسب در زمینه تسهیلات زناشویی ، کمک های جهیزیه و مسکن طی یک سال گذشته انجام شده یا اجرا شده است. اشتغال پایدار برای جوانان است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل گفت: در هر سه زمینه ، هدف اصلی تسهیل است که انتظار می رود براساس برنامه های ارتباطی ملی و محلی به طور کامل و جامع محقق شود.

دکمه بازگشت به بالا