مجله نشاط

شکایت باشگاه استقلال از گل‌محمدی

پس از اظهارات دروغ ، بی ادبانه و بی اساس یاهویا گورموهادی ، سرمربی پرسپولیس در مورد مجتمع باشگاه های استقلال ، این باشگاه از مربی به کمیسیون های اخلاقی و انضباطی شکایت کرد. این مربی قطعاً باید در این دادگاه ها مسئول باشد.

با این وجود ذکر چند نکته در پاسخ سرمربی پرسپولیس خالی از لطف نیست.

1-کدامیک از مراجع و منبع شماره هایی است که گورمو حمادی در مورد تیم استقلال منتشر کرده است؟ اگر او فقط چند شایعه و شایعه را کنترل کند ، به باشگاه استقلال اجازه می دهد تا موارد مطرح شده در ماه های اخیر در مورد روابط با افرادی مانند آقای میم و آقای شایعات را تعیین کند.

2-صدور قرارداد یک رده مربوط به بازیکنان است و طبق سوابق قبلی از باشگاه پرسپولیس ، باشگاه استقلال از آقای گورموهمادی خواسته است که ابتدا قرارداد شخصی برای خود و دستیارش صادر کند. در آینده ، قرارداد باید توسط مقامات مربوطه منتشر شود تا موضوع مسکوت بماند.

3-این مساله شوخ طبعی است که سرمربی پرسپولیس و دستیارش مثل کتابی صحبت می کنند که به طور مستقل مخالفت می کنند و سرانجام ، برخلاف شخص دیگر ، تمرکز ما روی کار خودمان است!

4-باشگاه های استقلال ترجیح می دهند درگیر این مسائل نشوند ، اما در برابر تهمت زدن یا استفاده از کلمات غیراخلاقی مانند “هات داچ” ساکت نیستند و منافع باشگاه را به شدت حمایت می کنند ، مشخص است که شما این کار را می کنید

۲۵۶۲۵۱

دکمه بازگشت به بالا