مجله نشاط

صعود تاریخی انگلیس به فینال یورو برای بازی با ایتالیا – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، دیدار تیم های ملی فوتبال دانمارک و دانمارک روز چهارشنبه ساعت 23:30 بعد از ظهر در مرحله نیمه نهایی یورو 2020 با تساوی یک بر یک نهایی انجام شد. از زمان عادی بازی.اما شاگردان گرت جنوب دروازه آنها توانستند وقت اضافه را به پایان برسانند تا به فینال برسند.

دامسگرد (30) در مورد دانمارک و سیمون مراقبت (39-هدف خودش) و هری کن (104) نمره انگلیس.

این بازی با کنترل سه شیر انگلیس آغاز شد اما با پیشرفت بازی ، دانمارکی ها جرات حمله را داشتند و در دقیقه 30 موفق شدند دروازه انگلیس را به خطر بیندازند.

ناشی از یک اشتباه انگلیسی در پشت محوطه جریمه دامسگرد برای کسب یکی از زیباترین گلهای جام در نیمه نهایی دانمارک.

پس از این گل ، شاگردان گرت جنوب دروازه آنها یک حمله گسترده را با عملکرد عالی انجام دادند کاسپر اشمایکل دروازه ممنوع کردن دانمارک در دقیقه 36 با رحیم استرلینگ یک به یک روبرو شد تا دروازه را مسدود کند ، اما در دقیقه 39 کاپیتان دانمارک با ادامه فشار انگلیسی سفید چاره ای جز زدن توپ انگلیسی به خارج از زمین نداشت .. باز به هدف تیم او شوید و مساوی کنید.

تیمی تأثیرگذار چون در نیمه دوم به فوتبال انگلیس مرتبط بود کانه و اغلب از کنار دروازه استرلینگ می شود اشمایکل خطر ایجاد کنید.

عمق دفاع دانمارک که در مرحله حمله به خوبی در زمین کار می کرد ، هری را اجاره نداد. کن سه سردار شیر همراه لوک نشان دادن استرلینگ سپس در 45 دقیقه آینده موفق به گلزنی شد تا دو تیم به تساوی یک بر یک برسند.

از این رو، این دومین مسابقه نیمه نهایی یورو 2020 به وقت اضافه اضافه شده است ، دقیقاً مانند بازی ایتالیا و اسپانیا.

برنده بازی انگلیس – دانمارک در فینال این مسابقات با ایتالیایی روبرو می شود که در پنالتی صبح امروز اسپانیا را شکست داد.

جنگ اضافی نیز با عملکرد قابل قبول سفیدپوستان در انگلیس همراه بود. آنها با قدرت بالای حمله خود بارها مدافع دانمارکی را تحت فشار قرار دادند و در نهایت نفوذ استرلینگ باعث شد مدافع دانمارکی به طور تصادفی او را در محوطه جریمه متوقف کند و انگلیس صاحب ضربه پنالتی شود.

هری کن در دقیقه 104 توپ ، کاپیتان انگلیس پشت توپ ایستاد. اش را کاسپر اشمایکل دفع شد ، اما ادامه یافت کن او زودتر از سایر بازیکنان به توپ برگشت و آن را روی تور دروازه دانمارک گرفت.

انگلیس برای اولین بار در تاریخ یورو به دیدار فینال مقابل ایتالیا راه یافت ویم بلی لندن

دکمه بازگشت به بالا