مجله رویداد

طرح ویژه پلیس برای مقابله با استخراج رمز ارز/ شناسایی ۷۰ مزرعه بیت‌کوین در تهران

اگرچه میزان قطعی برق نسبت به چند روز قبل به میزان قابل توجهی کاهش یافته است ، اما هنوز هم گزارش هایی در مورد قطعی برق وجود دارد و این احتمال وجود دارد که در چند روز آینده قطعی برق تکرار شود. موضوع استخراج کد ارز یکی از متهمان اصلی است. در همین حال ، پلیس قول سرکوب ارزهای رمزپایه را داده است.

سردار حسین رحیمیفرمانده پلیس تهران بزرگ در مصاحبه با مجله آنلاین ، اظهار داشت: واکنش پلیس در مورد استخراج رمز ارز: “پلیس قبلاً اعلام کرده بود که با استخراج غیرقانونی رمز ارز برخورد خواهد کرد. در همین راستا ، ما از وزارت نیرو درخواست کردیم که مناطق مشکوک را بررسی کند.” برای استخراج رمز ارز ، پلیس نیز مطلع خواهد شد.

وی در مورد قطعی برق اخیر در تهران و سایر شهرهای کشور گفت: “آنچه در تهران رخ داد افزایش اقدامات پلیس در دو منطقه به دلیل قطع برق بود. تقاطع هایی وجود داشت و دیگری مربوط به ما برای مبارزه با استخراج غیرقانونی رمز ارز بود. این یک اقدام بود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ همچنین از طرح ویژه پلیس برای مقابله با استخراج رمزهای عبور ارزی خبر داد. “همانطور که رئیس جمهور اعلام کرد ، استخراج رمزهای عبور ارز تا پایان ماه سپتامبر ممنوع است.” پلیس همچنین با شناسایی بیش از 70 نقطه در تهران كه از زمان اجرای اخیر ارزهای رمزپایه در آنها استخراج شده است ، طرح ویژه ای برای مقابله با ارزهای رمزپایه را در دستور كار قرار داده است.

رحیمی گفت که وی خطاب به عاملان این عمل نیز گفت و گفت که اجرای این طرح همچنان حساس و قدرتمند خواهد بود.

رئیس پلیس تهران بزرگ همچنین در مورد نتایج استخراج معدنچیان اظهار داشت: نظر قوه قضاییه

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا