مجله نشاط

قلعه‌نویی: بدشانس‌ترین تیم تاریخیم

به گزارش شفاف ، امیر گالنویی ، سرمربی تیم فوتبال گل گهر در یک نشست خبری پیش از بازی با سایپا گفت: “من شرایطی پیدا کردم که تیم گل گهر فوتبال زیبا و تهاجمی بازی می کرد و همه این کار را کردند. خوشحالم من از آن لذت می برم. ” این یک بازی باخت است ، اما ما فوتبال زیبایی بازی می کنیم. این جدول از وضعیت خوبی برخوردار است ، اگرچه به دلایل مختلف تلاش صورت نگرفت. در غیر این صورت بالاتر بود. اما همانطور که قول داده شد ، ما به هدف خود رسیده ایم و امیدواریم که این سه بازی نهایی را به خوبی به پایان برسانیم تا بتوانیم به نام خودمان چهارم جدول باشیم. هیچ ارتباطی با شرایط جدول سایپا ندارد و تیمی کاملاً جا افتاده است. فردا قطعاً یک مسابقه سخت خواهد بود ، بنابراین امیدوارم بازیکنان وظایف تاکتیکی خود را به خوبی انجام دهند.

وی در مورد انتظار هواداران از کوارترهای آسیا گفت: خوشبختانه اضافه کردن دوستان در اواخر فصل شرایط تیم را بهبود بخشید و به ما اجازه داد در هر دو طرف لیگ و جام بجنگیم. از همه مهمتر ، فینال فردا ، اگر برنده شوید ، دوباره در مکان 4 قرار خواهید گرفت. سرانجام گل گهر در سال دوم لیگ برتر بود و ما کار بسیار خوبی انجام دادیم. کارکنان باشگاه زیرساخت های خوبی را برای ما فراهم کرده اند و آنها پروژه های بزرگی در آینده دارند و خداوند مایل است در چند سال آینده دهکده تفریحی و ورزشی بسازد. احتمالاً با تشکر از کارگران سیرجانی که برای موفقیت ما تلاش کردند.

گورگوهر گفت: “من فکر نمی کنم هیچ تیمی در تاریخ از ما بدتر باشد.” بسیاری از توپ های ما به تیر دروازه برخورد می کنند. این حدود 20 توپ بود که 8 تا از آنها به صف شده بود. ما می خواهیم در سه بازی بعدی به آنچه شایسته آن هستیم برسیم.

قلعه نویی در پایان درباره وضعیت این تیم در آستانه بازی با سایپا گفت: “سرمربی سایپا تصمیم گرفته امروز مربی خوبی باشد.” آنها بازیکنان خوبی هم دارند. اشلی به دلیل محرومیت وجود ندارد ، بنابراین بقیه بازیکنان آماده بازی هستند.

دکمه بازگشت به بالا