مجله نشاط

قول های رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد نقل و انتقالات – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، مجید صدری پس از قهرمانی پرسپولیس در بیستمین فصل لیگ برتر “قهرمانی را به همه هواداران تقدیم می کند”. در ابتدای فصل ما قول قهرمان شدن دادیم و گفتیم. خدا را شکر که به این وعده عمل کرد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس این واقعیت را فاش کرد که اسپانسرهای استقلال واقعاً با 8 میلیارد تومان به پرسپولیس کمک کردند. سوالی هست؟ آیا دوست دارید آن را بررسی کنید؟ بله ، مفید بود.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس بر برنامه های باشگاه برای حفظ بازیکنان تاکید کرد. “ما از هر نظر به بازیکنان خود خدمت می کنیم.” امیدواریم فصل آینده شاهد قهرمانی باشیم.

وی در مورد برنامه های پرسپولیس برای پرداخت هزینه گابریل کالدرون گفت: “در مورد وعده های غذایی بدن ، ما همچنین به رسانه ها قول دادیم که پنجره ها بسته نمی شوند.” این مطمئناً در کالدرون اتفاق می افتد.

صدری در مورد شایعاتی مبنی بر کمک مردم آذربایجان در جارومی به پرسپولیس گفت: بسیار خوب است که ببینیم آیا آذری جارومی به تیم کمک کرده است یا خیر. جهرمی مسئول خودش است. درست است که او به عنوان هوادار توییت کرد ، اما به عنوان وزیر می دانم که به همه تیم ها کمک کرده است. او هر کاری که بتواند انجام می دهد و رنگی عمل نمی کند.

دکمه بازگشت به بالا