مجله نشاط

مجیدی: برای گل نخوردن دو برابر به بازیکنان پاداش می‌دهم

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین ، فلاحارد ماگیدی پس از شکست تیم فوتبال استقلال در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال برابر نفت مسجد سلیمان با نتیجه 1-0 ، گفت: “این مسابقه نسبتاً خوب بود.” با توجه به اینکه او چند روز قبل مسابقه ای سخت مقابل پرسپولیس داشت ، بازیکنان کمی سنگین تر بودند و کار به 120 دقیقه رسید. کل تیم ما مستحق پیروزی بود.

وی در این مسابقه نیمکت ورا غفوری را شفاف کرد. علاوه بر غفوری ، من همچنین دوست داشتم به برخی از بازیکنانی که مسعود ریگی را نیز استراحت داده بودند استراحت کنم.

از مربیان استقلال س wereال شد که آیا باید از سوبان کاگانی که امروز خوب بازی کرد استفاده بیشتری کنند و گفت: “من فکر نمی کنم کسی از جمله روزنامه نگاران کاری با بازی کاگانی داشته باشد.” کاگانی همچنین مقابل سایپا به میدان رفت و نشان داد که آینده درخشانی دارد.
مجیدی درباره عدم حضور شیخ دیابات در لیست 18 یقه آبی گفت: “این یک تصمیم فنی بود که دیابتی نشوم.”
وی در پاسخ به س anotherال دیگری مبنی بر اینکه ممکن است تحریم تمرینات روی استقلال امروز مقابل نفت تأثیر داشته باشد ، گفت: .. “
سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد بحث کمک 20 میلیاردی یکی از اپراتورهای تلفن همراه به استقلال گفت: “من فکر نمی کنم این سوال به کنفرانس مربوط باشد.”

مجیدی به بازیکنان استقلال از جمله احمد موسوی یادآوری کرد که آنها به دلیل اشتباه در هنگام حمله از روی پاس عقب مانده اند. من با شما مخالفم احمد مصابی وارد زمین شد و بازی خوبی انجام داد. اگر توپ پشت خط دفاع ما نیاید ، به اصطلاح فوتبال است. بازیکنان مهاجم نیز عالی بودند و شانس گلزنی داشتند. چیزی که من بدنبال آن هستم امتیازگیری در سیستم 3-4-3 نیست که هر روز بهتر می شود. تنها چیزی که از پیروزی خوشحال شدم این بود که تیم من گل نخورد. در 9 بازی اخیر ، در 810 دقیقه ، او فقط 2 گل به ثمر رسانده است. ارزش و معیارهای یک تیم بزرگ در مورد گلزنی نیست. این برای تیم من قابل تحسین است. من از بازیکنان تشکر کردم و به آنچه می خواستم رسیدم.

وی با تأکید بر اینکه از گل نخوردن تیم خوشحال است ، ادامه داد: نباید استقلال را به راحتی گل کرد. فکر نمی کنم تیمی مثل استقلال آمار کافی داشته باشد که در 9 بازی لیگ تنها دو بار گلزنی کند. ما در یکی از این 9 بازی که با تساوی به پایان رسید ، برنده شدیم.
در مورد عملکرد محمد نادری سرمربی تیم فوتبال استقلال ، “قبل از صحبت در مورد مسائل فنی نادری ، باید بگویم که کار با برخی از بازیکنان از جمله نادری سرگرم کننده است. نادلی قبل از اینکه از نظر فنی خوب باشد یک بازیکن اخلاقی شخصی بود و ما از کار با او لذت می بریم. نادلی امروز در پست غیر تخصصی بازی کرد و هیچ خطایی نکرد. از ناحیه سر مورد اصابت قرار گرفت و خوشبختانه حال عمومی وی خوب است.

۲۵۶۲۵۱

دکمه بازگشت به بالا