مجله رویداد

مخدر «قورباغه» نداریم/ انتقاد پلیس از تبلیغ مصرف موادمخدر در برخی فیلم‌ها و سریال‌ها

رئیس پلیس کنترل مواد مخدر ناجا از ترویج مصرف مواد مخدر در چندین سری از شبکه های نمایش خانگی انتقاد کرد.

به گزارش مجله آنلاین آخرین قسمت از سریال “قورباغه” که در یکی از سایت های پخش آنلاین فیلم و سریال به نمایش درآمد ، در روز اول 1400 به پایان رسید. یک سریال پرطرفدار به نام یک معتاد به مواد مخدر ، براساس داستان اصلی فیلمنامه این سریال ساخته شده است. رئیس پلیس کنترل مواد مخدر ناجا ضمن انتقاد از چندین صحنه مربوط به مصرف مواد مخدر در چندین فیلم و سریال در شبکه نمایش خانگی ، وجود ماده مخدر به نام قورباغه در کشور را تشریح کرد.

سردار مجید کریمی در گفت وگو با مجله آنلاین با بیان اینکه در کشور ما دارویی به نام قورباغه وجود دارد ، اظهار داشت: .. انجام می دهند. به عنوان مثال ، هروئین از نام هایی مانند اشک تمساح ، دارو و پنیر استفاده می کند و افزودن مواد افزودنی می تواند رنگ و شکل این مواد را تغییر دهد ، اما خواص مواد ثابت است. گفته می شود که این یک داروی جدید نیست .

رئیس پلیس کنترل مواد مخدر ناجا گفت که وی هیچگاه در کشور دارویی به نام قورباغه نداشته است و گفته است “چنین نامی نیز جعلی است”.

وی همچنین از ترویج مصرف مواد در چندین فیلم و سریال در شبکه نمایش خانگی انتقاد کرد و گفت: “برخی از این آثار ، طبق گزارشاتی که دریافت کردیم ، مصرف مواد مخدر را ترویج می دهند. ناامید کننده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا