مجله نشاط

مراسم جابجایی پرچم بین پرچمدار المپیک ریو ۲۰۱۶ و توکیو ۲۰۲۰ برگزار شد

به گزارش شفاف ، به نقل از کمیته ملی المپیک ، سادرا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ایران بعد از ظهر امروز (سه شنبه) تیرانداز با ارزش و قهرمان پارالمپیک جهان است. با زهرا نعمتی ، پرچم ایران ، به باغ پرچم موزه بروید به صمد نیكا بارامی ، حامل پرچم كاروان ایران در المپیك 2020 توكیو.

در این مراسم ، زاهران ماتی پرچمدار ایران پرچم مقدس و سه رنگ ایران را در بازی های المپیک 2016 ریودوژانیرو به صالحیامیری تحویل داد و آنها را به سامادنیک حبرمی اهدا کرد و رئیس کمیته ملی المپیک هشت سال دفاع مقدس بود. او فردی بود و آرزوی موفقیت و وجود داشت. وی با مهربانی این پرچم را برای پرچمداران کاروان های ورزشی ایران برای هر ورزشکار ایرانی تقدیم کرد.

صالح امیری در بخشی از این مراسم گفت: هدف از انتخاب این مکان ادای احترام به پرچمداران جاوید جمهوری اسلامی ایران ، شهدای گلگون هشت سال دفاع مقدس بود. مسئولیت بزرگ و جدی در پس بالاترین پرچم ایران اسلامی. به عهده گرفتن.

رئیس کمیته ملی المپیک ایران همچنین از زهرا نعمتی به دلیل “پذیرش اعتبار و مسئولیت پرچمدار در مرحله قبل از بازی” و “کاروان پارالمپیک ایران با پرچمدار شما در توکیو 2020” تشکر کرد. امیدوارم که وجود موفقیت آمیزی را تجربه کنم. “

در پایان گفت: “برای مردم ایران ، همه 66 ورزشکار ایرانی اسلامی قهرمان هستند و به محض اینکه بتوانند مأموریت شرکت در این رویداد شگفت انگیز را بدست آورند ، خداوند با کمال میل ارزش ایران را نشان خواهد داد. من شایسته ستایش هستم.”

پس از توصیه کمیته بین المللی المپیک قرار دادن دو پرچم زن و مرد در هر کاروان همراه نیککا در مراسم افتتاحیه بازی های المپیک 2020 توکیو ، لباس ملی تیراندازی با کمان ایران ، هانیرو استامیان ، پرچمدار ایران است. توسط ستاد عالی انتخاب می شود. بهرامی در راس کاروان خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا