نماد سایت مجله آنلاین

مرگ کودک تایوانی که در کلاس جودو ۲۷ بار به زمین زده شد

مرگ کودک تایوانی که در کلاس جودو ۲۷ بار به زمین زده شد

پسر 7 ساله تایوانی که هنگام تمرین جودو 27 بار مورد ضرب و شتم قرار گرفت در بیمارستان درگذشت.

به گزارش مجله آنلاین ، در ماه آوریل ، پس از کلاس جودو ، کودک دچار خونریزی شدید مغزی شد.

گفته می شود ، در کلاس ، معلمان و دانش آموزان کلاس او را تمرین می کردند.

کودک 7 ساله ای که نامش مشخص نشده بود ، 70 روز بعد به کما رفت تا اینکه خانواده تصمیم گرفتند نفس او را بگیرند. او در این مدت با کمک دستگاه زندگی می کرد.

یک مربی جودو بالای 60 سال در حمله فیزیکی به شدت مجروح شد و متهم به ارتکاب کودک شد.

مربی جودو فقط با نام خانوادگی وی ، آقای هو شناسایی شد و در اوایل ماه گذشته با قید وثیقه با پرداخت 3500 دلار با قرار وثیقه آزاد شد ، اما به گفته تایوان نیوز ، کودک پس از مرگ کودک به “جراحت” متهم شد. .. “مرگ” تغییر کرده است.

اگر مجرم شناخته شود ، می تواند به هفت سال زندان محکوم شود.

گفته می شود که عموی پسر نیز آن روز به کلاس جودو رفته و از او فیلم گرفته و به مادرش نشان داده که کلاس جودو برای او مناسب نیست.

ویدئویی که وی ضبط کرده ، نشان می دهد که یک همکلاسی مسن ، پسری را چندین بار برای تمرین به زمین می اندازد. او جیغ می کشد و گریه می کند ، اما مربی به او می گوید بلند شود و از پسر بزرگتر بخواهد تمرین خود را از سر بگیرد. بعداً ، معلم او را برای تمرین به زمین می کوبد.

در این زمان ، پسر از هوش رفت ، اما مربی می گوید که او در حال ساخت یک فیلم است.

این س wasال مطرح شد که چرا دایی پسر این کار را متوقف نکرده است ، اما در تایوان مشکل احترام به مربیان ورزشی جدی است و مادر کودک تأثیر عمیقی در آنچه برای عمویش رخ داده است ، من به رسانه ها گفتم که دریافت می کنم آی تی.

بعدا مشخص شد که مربی مجوز آموزش مورد نیاز را ندارد.

ساعت 9 شب سه شنبه شب علائم حیاتی کودک رو به زوال رفت و پس از تماس بیمارستان با خانواده وی ، آنها تصمیم گرفتند دستگاه را از بدن او جدا کنند.

به گزارش شبکه خبری بی بی سی ، این موضوع افراد زیادی را در تایوان به خود جلب کرده است ، برخی به دنبال واکنش شدید مربیان جودو و جبران خسارت برای خانواده فرزندانشان هستند.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل